Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,537 μέλη και 2,431,627 μηνύματα σε 76,183 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 401 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Thread για νέα μέλη

aye

Διάσημο Μέλος

H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H aye snowblind έγραψε: στις 19:58, 21-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από presvis
Γεια, έχω λίγες μέρες που είμαι μέλος στο ισκουλ αλλά πρώτη φορά γράφω σε αυτό το θέμα.
Welcome
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

George1980

Νεοφερμένος

Ο George1980 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

O George1980 έγραψε: στις 01:34, 23-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από Claire Rentfield
Γειά σου και σένα.
Χαιρόμαστε κι εμείς που σε έχουμε στην παρέα μας.
Γεια σου Βάσω.
Καλώς σας βρήκα!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 20:28, 24-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από George1980
Γεια σας! Χαίρομαι πολύ που έγινα μέλος στην όμορφη παρέα σας και ελπίζω να γνωριστούμε σύντομα καλύτερα!

Γεια, έχω λίγες μέρες που είμαι μέλος στο ισκουλ αλλά πρώτη φορά γράφω σε αυτό το θέμα.
Ρε συ πρέσβη, θα με βοηθήσεις να μπω στην πρεσβεία;

Χαχα! Καλως όρισες!

Παράθεση

presvis

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 122 μηνύματα.

O presvis έγραψε: στις 20:51, 24-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover

Ρε συ πρέσβη, θα με βοηθήσεις να μπω στην πρεσβεία;

Χαχα! Καλως όρισες!

Σε ποια πρεσβεία θες να μπεις?
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 20:55, 24-05-16:

Σε ποια πρεσβεία θες να μπεις?
Στην γερμανική στην Αθήνα. Μόνο εκεί μπορώ να φανώ χρήσιμη προφανώς
Παράθεση

presvis

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 122 μηνύματα.

O presvis έγραψε: στις 20:58, 24-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Στην γερμανική στην Αθήνα. Μόνο εκεί μπορώ να φανώ χρήσιμη προφανώς
Εντάξει, ένα τηλεφώνημα δουλειά είναι
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 21:00, 24-05-16:

Εντάξει, ένα τηλεφώνημα δουλειά είναι

Να περιμένω δηλαδή για κάθε νεο στείλε μου PN!
Παράθεση

George1980

Νεοφερμένος

Ο George1980 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

O George1980 έγραψε: στις 05:32, 27-05-16:

Γεια σου Νινα!!
Ευχαριστώ για το πολύ όμορφο καλωσόρισμα!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 13:00, 27-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από George1980
Γεια σου Νινα!!
Ευχαριστώ για το πολύ όμορφο καλωσόρισμα!
δεν κάνει τίποτα! Καλή διασκέδαση στό φόρουμ
Παράθεση

P.Dam. (Παναγιώτης)

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O P.Dam. έγραψε: στις 00:34, 04-07-16:

Γεια σας! Είμαι νέο μέλος στο φόρουμ , αν και παρακολουθώ τις συζητήσεις σας για αρκετό καιρό!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:18, 04-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από P.Dam.
Γεια σας! Είμαι νέο μέλος στο φόρουμ , αν και παρακολουθώ τις συζητήσεις σας για αρκετό καιρό!
Καλωσόρισες!!!!
Παράθεση

P.Dam. (Παναγιώτης)

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O P.Dam. έγραψε: στις 19:21, 04-07-16:

Καλώς σας βρήκα!!
Παράθεση

wonderfullife

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H wonderfullife Αγαπάτε γιατί χανόμαστε... έγραψε: στις 15:26, 08-08-16:

Μμμ...Γεια σε όλους!!! Καλώς με βρήκατε!!χαχαχα
Παράθεση

MixalisLol

Νεοφερμένος

Ο MixalisLol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O MixalisLol έγραψε: στις 21:00, 11-10-16:

Γεια σας και από εμένα. Είμαι καινούργιος στην παρέα σας, αν και δεν ξέρω κανέναν είπα να πω ένα γεια.
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 22:19, 11-10-16:

Αρχική Δημοσίευση από wonderfullife
Μμμ...Γεια σε όλους!!! Καλώς με βρήκατε!!χαχαχα
Αρχική Δημοσίευση από MixalisLol
Γεια σας και από εμένα. Είμαι καινούργιος στην παρέα σας, αν και δεν ξέρω κανέναν είπα να πω ένα γεια.

Καλή... Διαμονή!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Strain

Νεοφερμένος

Ο Strain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O Strain έγραψε: στις 19:13, 13-10-16:

γεια σαςς
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,296 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 00:08, 14-10-16:

Καλωσήρθες και ...καλές αναρτήσεις!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,581 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 01:49, 14-10-16:

Welcome
Παράθεση

takos

Νεοφερμένος

Ο takos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O takos έγραψε: στις 21:44, 02-11-16:

καλησπερα το ονομα μου τακης, μενο αθηνα.
ειμαι κενουριος, στο φορουμ.
και το βρησκω πολη εδιαφερον
σαν φορουμ και με πολα εδιαφεροντα θεματα..

μονο ζητω ενα συγνωμη για τα γραματα μου αποφητος, γημνασιου
και ηχα δησλεξια, μηκρουλης,
εμαθα να διαβαζο στα 12, καλα. και να γραφω οπος τορα στα 15.
ηχα μεγαλο προβλημα στα γραματα, και ζητο την κατανόηση σας..
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 23:09, 02-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από takos
και ζητο την κατανόηση σας..
Θα προσπαθήσουμε..καλώς ήρθες..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    gademis