Τι κάνετε στον ελεύθερο χρόνο σας;

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Τρώμε μελομακάρονα. :P

Αυτά υπάρχουν μόνο τα Χριστούγεννα. Πάλι καλά δηλαδή γιατί δεν είναι και ό,τι καλύτερο..(Μελομακάρονα (1 κομμάτι) 140 θερμίδες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Ακούω μουσική (Κλασσική, ροκ, γκοθ ή Heavy Metal) :inlove: ή διαβάζω βιβλία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jo_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Elizabeth Blackburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Στριμωχνω τις υποχρεώσεις, γιατι είναι η καλύτερη μου να έχω ελεύθερο χρόνο! Έχω 1 τερρα σκληρό γεμάτο με κατεβασμένες σειρές που θέλω να δω, ένα σωρό ταινιες στη watchlist, μια τεράστια βιβλιοθήκη (γιατι διαβαζω περιληψεις βιβλιων, ενθουσιάζομαι και τα αγοράζω ενώ έχω τόσα πολλά που με περιμένουν να τα διαβάσω τα καημενουλια), συνδρομή στους financial times (την ανάγνωση εφημερίδας την κατανεμω στην ευχάριστη ενασχόληση :) ) και πολλές playlist στο soundcloud! Πόσο το απολαμβάνω να είμαι μόνη μου! Δεν ξέρω τι να πρωτοκάνω! Απο τοτε που ανακαλυψα την μοναξια ανακαλυψα την ηρεμια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Χαλαρά....χαλαρώνωωωωωωωωωωωωωωωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Τρελαίνομαι για ανάγνωση μυθιστορημάτων:book:!!! Όταν έχω πολύ χρόνο στη διάθεση μου ζωγραφίζω σε καμβά ή σκιτσάρω ακούγοντας μουσική.(βέβαια όλα αυτά έμειναν στην απ'έξω με τις πανελλήνιες, αλλά τώρα θα πάρω το αίμα μου πίσω..χαχα:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top