Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Πατάς print screen (fn+prt sc) και την ανεβάζεις στα συννημένα.


Ώρες-ώρες με πιάνει ματαιοδοξία και αναρωτιέμαι γιατί ζούμε. :hmm:
Ακόμα δε βρήκα απάντηση που να με καλύπτει. :/:

που βρισκοντε αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
παλι δεν καταλαβα τι θα γινει με αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Στο πληκτρολόγιο. Πατάς PrtSc ή print screen. Ανοίγεις τη ζωγραφική. Πατάς Επεξεργασία>Επικόλληση και μετά Αρχείο>Αποθήκευση ώς... και την αποθηκεύεις όπου θέλεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ζητειται μοντ επειγοντως στο τσατ...
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Χωρίς τίτλο.png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ευχαριστω καταλαβα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Στο πληκτρολόγιο. Πατάς PrtSc ή print screen. Ανοίγεις τη ζωγραφική. Πατάς Επεξεργασία>Επικόλληση και μετά Αρχείο>Αποθήκευση ώς... και την αποθηκεύεις όπου θέλεις:)

ευχαριστω! δεν εβρισκα το πληκτρο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
μα που στο καλο ειναι ολοι οι μοντ οταν τους θελεις πραγματικα?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Κρυβονται....

Την εχουν δει δημοσιοι υπαλληλοι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
ρε παιδια μονο σε εμενα συμβαινουν αυτα....ακουστε εδω... κατι ειχε παθει το πισι μου κατι σαν ιο και δεν ανοιγε ... μολις το καταλαβα πετα3α απο τη χαρα μου γιατι αν ηταν πραγματικα χαλασμενο θα επαιρνα καινουργιο <η χαζη> και λεω ειναι που ειναι χαλασμενο θα ρι3ω και κοκα κολα να ειμαι σιγουρη πως δεν θα δουλεψει.... τελος παντων ριχνω και λεω στο μπαμπα μου οτι χαλασε και το παιρνει να το παει στον ειδικο....μετα απο 5-6 μερες..(ειχα παθει στερηση χωρις πισι δεν αντεχα) μας παιρνει τηλ ο ειδικος και μας λεει = το πισι σας αρχικα ηταν κατεστραμμενο λογο του οτι κατι ειχε κολλησει και ηταν για πεταμα ... αλλα αφου επεσε η κοκα κολα κατι βραχυκυλωθηκε και τωρα ειναι εντα3ει... τιιιιιιιι??????? του λεω και μου λεει ναι κοπελα μου ησουν τυχερη...ελεος ρε σεις μου αρεσει που ερι3α κολα για να χαλασει και ουσιαστικα το εφτια3α.....ο χριστος και η παναγια....σε ποιον να το πω και να με πιστεψει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
ρε παιδια μονο σε εμενα συμβαινουν αυτα....ακουστε εδω... κατι ειχε παθει το πισι μου κατι σαν ιο και δεν ανοιγε ... μολις το καταλαβα πετα3α απο τη χαρα μου γιατι αν ηταν πραγματικα χαλασμενο θα επαιρνα καινουργιο <η χαζη> και λεω ειναι που ειναι χαλασμενο θα ρι3ω και κοκα κολα να ειμαι σιγουρη πως δεν θα δουλεψει.... τελος παντων ριχνω και λεω στο μπαμπα μου οτι χαλασε και το παιρνει να το παει στον ειδικο....μετα απο 5-6 μερες..(ειχα παθει στερηση χωρις πισι δεν αντεχα) μας παιρνει τηλ ο ειδικος και μας λεει = το πισι σας αρχικα ηταν κατεστραμμενο λογο του οτι κατι ειχε κολλησει και ηταν για πεταμα ... αλλα αφου επεσε η κοκα κολα κατι βραχυκυλωθηκε και τωρα ειναι εντα3ει... τιιιιιιιι??????? του λεω και μου λεει ναι κοπελα μου ησουν τυχερη...ελεος ρε σεις μου αρεσει που ερι3α κολα για να χαλασει και ουσιαστικα το εφτια3α.....ο χριστος και η παναγια....σε ποιον να το πω και να με πιστεψει...

:eek: ωω...!!! απίστευτο, πραγματικά...:clapup:κ εμένα πριν κάτι μέρες είχε ακρηβώς το ίδιο...δεν άνοιγε και όταν τελικά άνοιγε μετά από πολλά παρακάλια...:D έκλεινε ξαφνικά από μόνος του...:eek:.. μέχρι να πάω ως την κουζίνα να κάνω έναν καφέ είχε κάνει τερματισμό από μόνος του...Και ήμουν κ εγώ έτοιμη να τον πάω να τον φτιάξω ή να τον δώσω και να πάρω καινούριο...όσπου....έφτιαξε από μόνος του...:eek: και τώρα λειτουργεί κανονικά...:eek: δεν ξέρω τι να πω....περίεργα πράγματα συμβαίνουν...:hmm: φτου φτου σκόρδα να μην τον ματιάσω πάλι....:jumpy: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
και λεω ειναι που ειναι χαλασμενο θα ρι3ω και κοκα κολα να ειμαι σιγουρη πως δεν θα δουλεψει....

:wacko: :blink:

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
αλλαξα αβαταρ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ευχαριστω!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
MissKit,δεν ακυρώνουμε το Τουρνουά Ναρκαλιευτή??Αφού κανείς δε συμμετέχει!


Εντάξει,το παραδέχομαι..Πόσταρα για να μαζέψω συμμετοχές....:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν έχω

  • Ούτε κάρτα
  • Ούτε sms
  • Ούτε λεπτά
  • Ούτε mb internet
  • Ούτε μπορώ να πάρω επέκταση

Τι γκαντεμιά ρε. -.-'
Παιδιά για μαζέψτε από ένα ευρώ ο καθένας να βοηθήσετε την άπορη.


Αυτό το Notebook, όσες φορές κι αν το δω, δε με χαλάει.
Βετρίκη, σου βρήκαμε συνάδελφο! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τι γλυκός =''[


10 άτομα να δώσουν παίρνω μια 10εύρη. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top