Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Το καλό μπουφάν σε προστατεύει κι από τη ζέστη. :pfff: Φόρα το μια φορά και θα δεις. ;)
Το πουκάμισο από την άλλη, δεν σε προστατεύει από τίποτα αν με νοάς. :/:
Αφού τα ξες, τι με βάζεις να τα λέω;


Τρισκατάρατη η Μημητούλα; :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
τσώπα χαρά μου τσώπα...

εδώ μετα βίας φοράω κράνος, μίμιτ. (με εκνευρίζει, δε λέω να το συνηθίσω)

Τα βράδυα ένα φουτεροζακετάκι κάνει δουλειά,
τώρα αν πέσω, έχασα. Σε εννοώ αλλά...

για αποστάσεις 5 το πολύ 10 λεπτών πιο πολύ θα μου πάρει να το φορέσω
παρά να φτάσω.


καλά 1 με 2 τη βδομάδα την βγάζω, οπότε...
τι να σκονίζονται...

Θα 'ρθει ο καιρός τους, ψήνω το πρώτο λονγκ τριπ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
...ψήνω το πρώτο λονγκ τριπ. :)



Να'ρθω;;; :rolleyes: :whistle:



.

υγ: το μπλε μπουφάν είναι μακράν πιο ωραίο του κόκκινου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
τσώπα χαρά μου τσώπα...

εδώ μετα βίας φοράω κράνος, μίμιτ. (με εκνευρίζει, δε λέω να το συνηθίσω)

Τα βράδυα ένα φουτεροζακετάκι κάνει δουλειά,
τώρα αν πέσω, έχασα. Σε εννοώ αλλά...

για αποστάσεις 5 το πολύ 10 λεπτών πιο πολύ θα μου πάρει να το φορέσω
παρά να φτάσω.


καλά 1 με 2 τη βδομάδα την βγάζω, οπότε...
τι να σκονίζονται...

Θα 'ρθει ο καιρός τους, ψήνω το πρώτο λονγκ τριπ. :)

Θα είμαι καλή μαζί σου (και με το τόπικ) και δεν θα απαριθμήσω τις ιστορίες τρόμου που γνωρίζω από πρώτο χέρι. :/:
Να προσέχεις!! Νταξ; :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Τσάντες!!!





:inlove::inlove::inlove:

Που την βρίσκουμε καλέ αυτήν;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
:inlove::inlove::inlove:

Που την βρίσκουμε καλέ αυτήν;!

Δεν ξέρω...:redface:

Αν βρείτε καμία από αυτές στα μαγαζιά, give a notice! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Νομίζω εδώ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


















 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Νεράιδα, αν έμενες στη Ρόδο ή εγώ στην Αθήνα, θα σου ρήμαζα την ντουλάπα.
Τι νούμερο φοράς?:P



( Καλά, άστο, μην απαντάς. Μη! σου λέω…)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
37-38 :P:P

Η δικη σου τι νομιζεις οτι θα παθαινε?!
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
αθτο καλο θου φοραμε το ιδιο νουμερο??:whistle: ρουμανα κανε στην ακρη να περασω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το υψος ποσο σχεση εχει με το νουμερο παπουτσι?μηπως εχει σχεση και με το βαρος του σκελετου?
δηλ... νεραιδα ποσο υψος εχεις?
οι γυναικες 180-185 -λιγες αλλα υπαρχουν- ποσο παπουτσι φορανε?εγω πχ πως και οι περισσοτεροι ανδρες στο 180 περιπου φοραω 45 ..

ποσες γυναικες φορουν 45?

το λεω γιατι βλεπω κατι ψηλες 180 γυναικες και δυσκολευομαι να φανταστω οτι τα παπουτσια ,με τακουνια πχ που φορανε ειναι μεγαλα σαν τις παπουτσες που φοραω εγω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
οι ψηλες γυναικες συνηθως φορανε 40 νουμερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εγω παντως που δεν ειμαι ψηλη (1,67) φοραω 39 και καμια φορα και 40.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Τόξερα ότι θα απογοητευτώ. Και σου είπα… μη.
39, εγώ.

Δεν βαριέσαι… μπροστά στα κάλλη τι είναι ο πόνος…:P

*moonlight, έτσι όπως την κόβω τη νεράιδα, θα έχει για μένα, για σένα, και για άλλες δυο - τρεις ακόμα…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
θα σου λεγα παπουτσια εγω και ρουχα εσυ αλλα με τη ψυχη να πεις οχι στα ρουχα!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Για να είναι σωστή η μοιρασιά θα πάρω τα ρούχα και τα παπούτσια εγώ, τις ζώνες και τις τσάντες εσύ. (εγώ δεν έχω πια που να τα βάλω, είναι σοβαρό το θέμα).

Και τώρα που μοιράσαμε αδερφικά (:hehe:)την ντουλάπα της νεράιδας, λέω να πιω έναν καφέ της παρηγοριάς…


edit: Όσο το καλοσκέφτομαι με πιάνουν οι τύψεις. Moon, πάρ' τα όλα εσύ. Παραγέμισε ο φάκελος "Οι εικόνες μου."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
δυσκολευομαι να φανταστω οτι τα παπουτσια ,με τακουνια πχ που φορανε ειναι μεγαλα σαν τις παπουτσες που φοραω εγω.:P
Μια κυρία σήμερα, στο μαγαζί που βρισκόμουν ζήτησε 41 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top