Ποιο είναι το χαρακτηριστικό σου γνώρισμα;

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
υπάρχει γυναίκα που ΔΕΝ ειναι κυκλοθυμική ???

ps. Χμ... οσο για μενα νομίζω μου ταιριάζει η λέξη.... "παραλίας..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

rudess f

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
λέξη που θα μπορούσε να με χαρακτήρισει???
θάλασσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niki

Νεοφερμένος

Η Niki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Αρκετά άτσαλη . Κινήσεις και λόγια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantazis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pantazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 60 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
λέξη που θα μπορούσε να με χαρακτηρίσει ;

απλός και λίγο απόμακρος

:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Θύελα και καταιγίδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ευαίσθητη, χαζοχαρούμενη, κοινωνική, ρομαντική, κυκλοθυμική, εγωίστρια, shopping-maniac, χαμηλών τόνων, αγχώδης, άτομο των πράξεων και όχι των λόγων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αγχώδης
κυκλοθυμική
αισιόδοξη
ρομαντική
τρελλή με την καθαριότητα
λιγουλάκι άγαρμπη (έχω γκρεμίσει πράγματα και πράγματα εγώ :P)
και όταν με πιάνουν οι τεμπελιές μου σεισμός να γίνει δεν θα κουνηθώ από τη θέση μου
ενοχική
αναποφάσιστη
άνθρωπος εμπιστοσύνης
χαζοχαίρομαι με ασήμαντα πράγματα πολλές φορές (!)


αυτά και άλλα!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Κυκλοθυμικός και κυνικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Είμαι ένας παλιάνθρωπος...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
  • Ορθολογίστρια μέχρι αηδίας
  • Πολύ οξύθυμη
  • Υπερβολικά "ανοιχτή" (κάτι που το θεωρώ ελάττωμα μιας και δίνει λαβές σε κακοπροαίρετους για να πετάξουν κακίες :mad: )
  • Ειλικρινής ακόμα και όταν το σώφρον θα ήταν να αποκρύψω κάτι ή να πω ψέματα. Με ενοχλεί πολύ όταν αναγκάζομαι να πω ψέματα για κάτι, νιώθω οτι ασφυκτιώ.
  • Δεν έχω ωράριο στη ζωή μου. Όταν μου το επιτρέπουν οι συνθήκες κοιμάμαι ο,τι ώρα να'ναι, τρώω οτιδήποτε οποιαδήποτε εποχή και ώρα (πχ παγωτό το χειμώνα, μαγειρευτό φαί το πρωι κλπ)
  • Obsessive άτομο. Όταν κάτι μου αρέσει πολύ (καλό ή κακό), θα φτάσω στα άκρα. Θα το κάνω όλη μέρα, θα το σκέφτομαι συνέχεια, θα μου γίνει εθισμός. Το είχα πάθει παλιότερα με τον προγραμματισμό, με τα μαθηματικά, με τη δίαιτα (είχα πάθει νευρική ανορεξία), με το ίντερνετ και πολλά άλλα.
  • Τρομερά ακατάστατη. Σιχαίνομαι όσο τίποτε άλλο τις δουλειές του σπιτού, εκτός απο το μαγείρεμα που δεν το κατατάσσω στις δουλειές του σπιτιού αλλά στις τέχνες, το θεωρώ κάτι δημιουργικό και μου αρέσει.
  • Δίνω υπερβολικά μεγάλη σημασία στην ικανοποίηση του ουρανίσκου μου. Όταν ένα φαγητό θέλω να το φάω θα κάνω ο,τι περνάει απο το χέρι μου για να το φάω, ασχέτως τιμής, ώρας κλπ.
  • Λατρευω να μιλάω για τον εαυτό μου... όπως είναι προφανές απο την έκταση του ποστ αυτού :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
  • Ειλικρινής ακόμα και όταν το σώφρον θα ήταν να αποκρύψω κάτι ή να πω ψέματα. Με ενοχλεί πολύ όταν αναγκάζομαι να πω ψέματα για κάτι, νιώθω οτι ασφυκτιώ.
Αυτό είναι πολύ κακό...
Και εγώ το κάνω καμιά φορά.
Ευτυχώς ξέρω να λέω πολύ καλά ψέματα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αυτό είναι πολύ κακό...
Και εγώ το κάνω καμιά φορά.
Ευτυχώς ξέρω να λέω πολύ καλά ψέματα.:P
Κι εγώ όοοοταν αποφασίσω να πω ψέματα μπορώ να τα πω πολύ καλά. Το θέμα είναι οτι πολλές φορές ακόμα κι όταν αναγκαστώ να πω ψέματα, το κάνω επίτηδες άσχημα ώστε να καταλάβει ο άλλος την αλήθεια που δεν πρέπει/μπορώ να του πω ευθέως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Επαναφέρω λοιπόν αυτό το ωραίο θεματάκι...

Τα χαρακτηριστικά μου είναι μάλλον η αφηρημάδα, μια ελαφριά απόκλιση από την πραγματικότητα και η πολλή αγάπη που έχω να δώσω στους άλλους.

Αχ επίσης πολύ ακατάστατη βρε παιδί μου.

Γενικώς είμαι λίγο αλλού. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ακαταστατη, τσαπατσουλα, τεμπελα, αναβλητικη μεχρι αηδιας, αλλα εχω καλη καρδια :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
ευαίσθητη, ενθουσιώδης, πεισματάρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Επαναφέρω λοιπόν αυτό το ωραίο θεματάκι...

Τα χαρακτηριστικά μου είναι μάλλον η αφηρημάδα, μια ελαφριά απόκλιση από την πραγματικότητα και η πολλή αγάπη που έχω να δώσω στους άλλους.

Αχ επίσης πολύ ακατάστατη βρε παιδί μου.

Γενικώς είμαι λίγο αλλού. :P

Ακαταστατη, τσαπατσουλα, τεμπελα, αναβλητικη μεχρι αηδιας, αλλα εχω καλη καρδια :pfff:

Συνδυάζω τις δυο παραπάνω κοπελιές.:P (καταστροφικό;:hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Επαναφέρω λοιπόν αυτό το ωραίο θεματάκι...

Τα χαρακτηριστικά μου είναι μάλλον η αφηρημάδα, μια ελαφριά απόκλιση από την πραγματικότητα και η πολλή αγάπη που έχω να δώσω στους άλλους.

Αχ επίσης πολύ ακατάστατη βρε παιδί μου.

Γενικώς είμαι λίγο αλλού. :P

Ακαταστατη, τσαπατσουλα, τεμπελα, αναβλητικη μεχρι αηδιας, αλλα εχω καλη καρδια :pfff:

Συνδυάζω τις δυο παραπάνω κοπελιές.:P (καταστροφικό;:hmm:)


Και εγώωωω!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup:

Γιατί να είναι καταστροφικό; :hmm::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Γιατί μεταξύ των άλλων είμαι δυο φορές ακατάστατος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top