Τι ηλικία έχετε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ :
πω πω.... είδα κάτι δεκαετίες του 90 :baby: και έπαθα πολιτισμικό σοκ! γενιόντουσταν και τοτε παιδιά??

:knife:

sorry αν σε απογοητευω αλλα μονο εγω ειμαι γενιμενος την δεκαετια του 90 απο οτι βλεπω... οι αλλοι ειστε του 80 και του 70....

Πουστε παπουγιαγιαδες, εγω θελω καλυτερη μεταχυρισει και καλυτερο χατζηλικη σαν το μικρο που ειναι παντα και μεγαλυτερη αδυναμια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
sorry αν σε απογοητευω αλλα μονο εγω ειμαι γενιμενος την δεκαετια του 90 απο οτι βλεπω... οι αλλοι ειστε του 80 και του 70....

Πουστε παπουγιαγιαδες, εγω θελω καλυτερη μεταχυρισει και καλυτερο χατζηλικη σαν το μικρο που ειναι παντα και μεγαλυτερη αδυναμια...

Οκ! μείνει ήσυχος θα πάρεις όσα και η bunny!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Exposed_Bone τοσο μικρουλις εισαι???σε εκανα για πιο μεγαλο :hmm: εγω ειμαι 21 το λει και νικ μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
24 πατημένα....

MIchellaki... μπορώ να γυρίσω στα 19 σου και να πάρεις τα 24 μου;;; Και να μου βρεις λύσεις όπως... Τι θα κάνω στη ζωή μου; Υπό ποιές συνθήκες και που θα δουλέψω;;; Πότε θα καταφέρω επιτέλους να βγάλω κανά λεφτό γιατί έπηξα στο χαρτζιλίκι και είμαι...μεγάλη κοπέλα πια; Γιατι το 90% των προισταμένων είναι @@ (sorry! :redface:) πάρε αυτά και σου ξαναπερνάω εγώ όλες τις αναλύσεις/τις φυσικες/τα δίκτυα/ τους προγραμματισμούς κτλ της σχολής!!! :/

Κι ας μην με υπολογίζουν πολλάκις γιατί είμαι μικρή!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Ααααχ μεγαλώνω. :'(
Γίνομαι 26 τον Αύγουστο.:redface:
Φιλιά. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λοιπόν... ΤΟΝ Anaconda τον τρώω ασυζητητί...
είμαι πάνω από 31,5  :P αλλά οκ... όχι και πάρα πολύ πάνω  :P
μέχρι να βρεθεί η garfield να μας πει πόσο είναι, εγώ δεν μολογάω  :P
πάντως είμαι κάτω απο 35  :P


edit
δεν έχει σημασία πάντως πόσο είναι κάποιος/α αλλά πόσο φαίνεται και κυρίως... πόσο αισθάνεται :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
sorry αν σε απογοητευω αλλα μονο εγω ειμαι γενιμενος την δεκαετια του 90 απο οτι βλεπω... οι αλλοι ειστε του 80 και του 70....

Πουστε παπουγιαγιαδες, εγω θελω καλυτερη μεταχυρισει και καλυτερο χατζηλικη σαν το μικρο που ειναι παντα και μεγαλυτερη αδυναμια...

Και η ΤΑΖ είναι του 90 οπότε δεν είσαι μόνος σου γι'αυτό ξέχνα το χαρτζιλίκι :devil: ακούς εκέι θα μας πάρει και το χαρτζιλίκι ένας του 90 χμ χμ :mad: :hehe: :hehe: :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ :
Λοιπόν... ΤΟΝ Anaconda τον τρώω ασυζητητί...
είμαι πάνω από 31,5  :P αλλά οκ... όχι και πάρα πολύ πάνω  :P
μέχρι να βρεθεί η garfield να μας πει πόσο είναι, εγώ δεν μολογάω  :P
πάντως είμαι κάτω απο 35  :P


edit
δεν έχει σημασία πάντως πόσο είναι κάποιος/α αλλά πόσο φαίνεται και κυρίως... πόσο αισθάνεται :D

ωραία ατάκα θα την λέω κι εγώ οταν πάω 30++++ χι χι σε πειράζω :tongue:
Η garfield πρέπει να είναι πιο μεγάλη απο εσενα γιατί έχει μεγάλη κορούλα εκτός αν την έκανε μικρη :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
εγω που ειμαι μικρος τη να πω 13 και σε κανενα εξαμηνο θα γινω 14
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
13 και πάω στα 14.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
κλασικά, όσο είσαι μικρός βιάζεσαι να μεγαλώσεις και δηλώνεις ακριβή ηλικία (χ ετών και ψ μηνών) :P
Όταν μεγαλώσεις (25-30+) τότε λες την ηλικία της προηγούμενης χρονιάς μέχρι κ τη μέρα των γενεθλίων σου! lol

anywayz... για να μη βγώ εντελώς offtopic, ας πω οτι τον Μάιο γίνομαι 21... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Είμαι ακριβώς 338 μηνών και κάτι ημερών!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Γεννήθηκα 9/8/89..ύστερα απο δύσκολες πράξεις...είμαι 16.3+ κατι μερες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
24 και σε κανα 6αρι μηνες θα γινω...23!:whistle: :tongue: :panwkatw: :drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Σήμερα, την ώρα που γράφεται αυτό το μήνυμα, είμαι 223296...ωρών ή 9304...ημερών !!!:P :P :P :P

(με αρκετά καλή ακρίβεια τολμώ να πω....):D




YΓ>τράι δις... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
You are 22 years old . . .

or 267 months old
or 1160 weeks old
or 8127 days old
or 195048 hours old
or 11702933 minutes old
or 702176003 seconds old

And, your next birthday is in:
273 days 5 hrs 7 mins 37 secs

Καλό!!!!!!:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoDeViL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MoDeViL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
You are 17 years old...

or 205 months old
or 895 weeks old
or 6,267 days old
or 150,409 hours old
or 9,024,540 minutes old
or 541,472,419 seconds old

and your next birthday celebration is in:
306 days 22 hrs 59 mins 42 secs.

Υou were born on a Monday


Ρουλάρει το συστηματάκι γιοστάου!χέιλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Το φεβρουαριο κλεινω τα 24 :/::worry::'(:sick::ermm::knife::help::mpliaks:

Πως περνανε τα χρονια ρε παιδια? Παει και η φοιτητικη ζωη...

Φανταρικο.Ευρεση εργασιας. Οικογενεια. Συνταξιοδοτικο. Απαπαπαπα!!!!

Θελω τα βρεφικα μου χρονια πισω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από songless_bird:
...

Φανταρικο.Ευρεση εργασιας. Οικογενεια. Συνταξιοδοτικο. Απαπαπαπα!!!!

Θελω τα βρεφικα μου χρονια πισω! :P

μια κουδουνίστρα θες, και φτάνει :P:P:P

~~~
I am 28 years old . . .

or 344 months old
or 1494 weeks old
or 10465 days old
or 251160 hours old
or 15069619 minutes old
or 904177149 seconds old

And, your next birthday is in:
127 days 16 hrs 41 mins 51 secs

127 μέρες μέχρι τα γενέθλιά μου :'( πότε λέτε ν'αρχισω το κάουντ-ντάουν? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
μια κουδουνίστρα θες, και φτάνει :P:P:P

~~~
I am 28 years old . . .

or 344 months old
or 1494 weeks old
or 10465 days old
or 251160 hours old
or 15069619 minutes old
or 904177149 seconds old

And, your next birthday is in:
127 days 16 hrs 41 mins 51 secs

127 μέρες μέχρι τα γενέθλιά μου :'( πότε λέτε ν'αρχισω το κάουντ-ντάουν? :P


είναι νωρίς ακόμα μην βιάζεσαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top