e-steki: The new era (part 1: forum)

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Αν και νιώθω λίγο εκτός...λίγο εώς πολύ ψάχνομαι γιατί όλα είναι Διαφορετικά, το μόνο που έχω να πω είναι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.. αυτό που βλέπω απλά Μου αρέσει πάρα πολύ <!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εμενα μου φαινονται μια χαρουλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τελικά με safari φαίνονται πιο μεγάλα και άσχημα τα γράμματα... Exe το υπ' όψιν, Michelle! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Ενα εχω να πω Λια, μολις εδραιωθει και μεγαλωσει λιγο η web design εταιρια σου θα σου στειλω βιογραφικο να με προσλαβεις. Εκανες φοβερη δουλεια πραγματικα πραγματικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Γεια σας. Πρώτη μέρα εισαγωγής στο στέκι. Συνδέθηκα με το κόλπο ''κρύψε μου τον κώλο'' (smile) όπως μου πρότεινε το ''αφεντικό'', αλλά αντιμετωπίζω κάποια προβληματάκια. Αρχικά τα συγχαρήκια μου για αυτή τη δουλειά, το αισθητικό αποτέλεσμα μου αρέσει πολύ !! Θα'λεγα το site είναι πολύ καλύτερο από την προηγούμενη version, ενώ με είχατε τρομοκρατήσει κάπως όταν με προετοιμάζατε το καλοκαίρι με φράσεις ''σε κάτι τέτοιους σοβαρούς τύπους φοβόμαστε ότι δεν θ'αρέσει''. Τόοοοσο καλά ; (smile). Λυρική και Μέγαρο με κόβετε ξέρω ξέρω. Τέλος πάντων, το site μου αρέσει, θα'λεγα ότι blogoφέρνει λίγο. Πρόβλημα nr1 : Kλικάροντας στα μισά εικονίδια (smilies, γενικές συζητήσεις από την αρχική σελίδα κλπ) δεν ανοίγουν. Να υποθέσω ότι κάτι φταίει με το java script ; Πάω να σερφάρω και να ψάξω το site. Η παρουσία μου δεν υπόσχομαι ότι θα είναι αισθητή, αφού εδώ και λίγο καιρό δεν έχω πολύ χρόνο για σερφάρισμα αλλά μ'αρέσει το καινούριο στυλάκι σας. 'Αντε καλό Π/Σ/Κ και να περνάτε καλά. Dr.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τότε έχει πετύχει το σκοπό του :D
Θα έλεγα μάλιστα, ότι το νέο look πολύ πιο εύκολα θα φέρει νέο κόσμο, αφού για όσους το βλέπουν (ίσως τυχαία) για πρώτη φορά, λογικά θα κάνει τεράστια εντύπωση!
Παρεμπιπτόντως, το design έχει σχεδιαστεί με βάση κυρίως tft οθόνες, μιας και πλέον αυτές χρησιμοποιούνται περισσότερο. Αν έχεις crt ίσως να φταίει αυτό.
[...]
E προφανώς αυτό φταίει τότε. CRT και μάλιστα 85 hertz? Λογικό είναι να είναι θάνατος για τα μάτια.
Δεν γίνεται να περιορίζω το design του site για όλα τα μέλη επειδή ένα μικρό ποσοστό έχουν ξεμείνει με παλιές CRT.
Συγνώμη αλλά και εγώ έχω CRT, αλλά δεν καταλαβαίνω τι διαφορετικό θα έβλεπα σε μια TFT, ούτε γιατί τα 85Hz είναι αρνητικά, αφού μάλιστα είναι η εταιρεία της οθόνης προτείνει τα 81Hz.:confused:
Πλέον στο chat n' fun δεν προσμετρούνται τα ποστς ;)
Καλή αλλαγή, αν και δεν υπήρξε ποτέ τέτοιο θέμα με κυνηγούς post counter. Υπήρξε;
Καταρχάς οι τίτλοι χρήστη θα αλλάξουν και ο αριθμός των επιπέδων έτσι ώστε να ταιριάζει στο νέο δεδομένο ότι δεν "υπάρχει" chat and fun.
:clapup:
Θα με βάλετε ως the ultimate honourable steki member έτσι επειδή έχω κόλλημα με τους τίτλους? :P:P (αστειεύομαι βέβαια)
Εδώ μπήκες moderator (και συγχαρητήρια κιόλας), δεν σε νοιάζει πλέον αυτό. :D
Όοοοοοοοοχι!!
Αν υπάρχει στη λίστα, πρέπει να το επιλέξει απο εκεί.
Δεν θέλετε κάποτε να έχουμε στατιστικά για αυτό; ;)
Ναι!!!!:clapup: Πότε θα μας δώσετε μια πρώτη γεύση; Προτείνω να γίνει κάτι αντίστοιχο και με τα πραγματικά ονόματα μας και να προστεθεί εορτολόγιο ώστε να βλέπουμε σε ποιους να ευχηθούμε!;)
Άλλαξε το deafult μεγεθος των γραμμάτων των posts σε 14px, οπότε αφαιρέθηκε η σχετική επιλογή προφιλ. :)
:clapup:και πάλι. Βλέπω μάλιστα ότι ακόμα και στον κειμενογράφο άλλαξε το μέγεθος των γραμμάτων προς το καλύτερο. Πριν ασχέτως με την επιλογή σου, τα γράμματα εκεί παρέμεναν μικρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Γεια σας. Πρώτη μέρα εισαγωγής στο στέκι. Συνδέθηκα με το κόλπο ''κρύψε μου τον κώλο'' (smile) όπως μου πρότεινε το ''αφεντικό'', αλλά αντιμετωπίζω κάποια προβληματάκια. Αρχικά τα συγχαρήκια μου για αυτή τη δουλειά, το αισθητικό αποτέλεσμα μου αρέσει πολύ !! Θα'λεγα το site είναι πολύ καλύτερο από την προηγούμενη version, ενώ με είχατε τρομοκρατήσει κάπως όταν με προετοιμάζατε το καλοκαίρι με φράσεις ''σε κάτι τέτοιους σοβαρούς τύπους φοβόμαστε ότι δεν θ'αρέσει''. Τόοοοσο καλά ; (smile). Λυρική και Μέγαρο με κόβετε ξέρω ξέρω. Τέλος πάντων, το site μου αρέσει, θα'λεγα ότι blogoφέρνει λίγο. Πρόβλημα nr1 : Kλικάροντας στα μισά εικονίδια (smilies, γενικές συζητήσεις από την αρχική σελίδα κλπ) δεν ανοίγουν. Να υποθέσω ότι κάτι φταίει με το java script ; Πάω να σερφάρω και να ψάξω το site. Η παρουσία μου δεν υπόσχομαι ότι θα είναι αισθητή, αφού εδώ και λίγο καιρό δεν έχω πολύ χρόνο για σερφάρισμα αλλά μ'αρέσει το καινούριο στυλάκι σας. 'Αντε καλό Π/Σ/Κ και να περνάτε καλά. Dr.
Χμ, η λύση που σου πρότεινα είναι τελείως πρόχειρη, μάλιστα νομίζω ότι δεν υποστηρίζει javascript. Δυστυχώς υπάρχει ένα ανεξήγητο πρόβλημα με Tellas και το χειρότερο είναι ότι όσες φορές προσπάθησα να επικοινωνήσω με την Tellas το αποτέλεσμα ήταν το απόλυτο μηδέν.

Ακόμη δεν συνδέεσαι με το κανονικό τρόπο; :confused::(


Συγνώμη αλλά και εγώ έχω CRT, αλλά δεν καταλαβαίνω τι διαφορετικό θα έβλεπα σε μια TFT, ούτε γιατί τα 85Hz είναι αρνητικά, αφού μάλιστα είναι η εταιρεία της οθόνης προτείνει τα 81Hz.
Άλλο τι προτείνει η εταιρία για το συγκεκριμένο μοντέλο και άλλο τι προτείνουν γενικώς.

Θα έβλεπες αρκετά πράγματα διαφορετικά, κυρίως ποίο ξεκούραστα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ευχαριστούμε πολύ όλους σας!
@Strangelove, αν είχες απενεργοποιημένη javascript, θα σου έβγαζε notification πάνω πάνω, μιας και πλέον είναι βασική για την πλοήγηση στο site. Σου βγάζει;
@fandago: Για τις CRT δεν έχω ιδίαν εμπειρία, έχω 5 χρόνια που χρησιμοποιώ TFTs. Αυτό μου το είπε ο Πάνος που είχε πιο πρόσφατα CRT απο μένα, οτι ίσως σε CRT με λίγα σχετικά Hertz να είναι κουραστικά τα χρώματα.
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ η ιδέα σου για τις γιορτές!!! Απίστευτη! :worship: Θα εξετάσω πόσο δύσκολη είναι η υλοποίηση, αλλά προτίθεμαι να αφιερώσω αρκετό χρόνο για να την κάνω, μιας και τη θεωρώ τέλεια! Ωστόσο θα πάρει ίσως κάποιο διάστημα, μιας και έχουν πέσει στο "τραπέζι" και άλλες ιδέες που πρέπει να υλοποιηθούν.

ΥΓ: Γιατί διάλεξα μέγεθος γραμμάτων 14px και όχι 13px που ήταν το αμέσως μεγαλύτερο μέγεθος:
-Γιατί σε 14px φαίνονται πιο όμορφα, πιο στρογγυλά στην οθόνη, σε αντίθεση με τα 13 που τα κάνει λίγο "μακρόστενα" (όπως και το 11).
-Γιατί σε 14px ξεχωρίζουν τα σημεία με bold ακόμα κι αν ο χρήστης έχει Cleartype. Σε μεγέθη < 14px ξεχωρίζουν ελάχιστα αν είναι ενεργοποιημένο το cleartype.
-13px ήταν με το παλιό theme. Έχοντας χρησιμοποιήσει την επιλογή 14px για λίγες μέρες μου φάνηκαν προσωπικά πολύ πιο ξεκούραστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Updates
Διορθώθηκαν τα bugs που υπήρχαν εδώ και καιρό με την Αφαίρεση ψήφου στις δημοσκοπήσεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Θα έβλεπες αρκετά πράγματα διαφορετικά, κυρίως ποίο ξεκούραστα .
@fandago: Για τις CRT δεν έχω ιδίαν εμπειρία, έχω 5 χρόνια που χρησιμοποιώ TFTs. Αυτό μου το είπε ο Πάνος που είχε πιο πρόσφατα CRT απο μένα, οτι ίσως σε CRT με λίγα σχετικά Hertz να είναι κουραστικά τα χρώματα.
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ η ιδέα σου για τις γιορτές!!! Απίστευτη! :worship: Θα εξετάσω πόσο δύσκολη είναι η υλοποίηση, αλλά προτίθεμαι να αφιερώσω αρκετό χρόνο για να την κάνω, μιας και τη θεωρώ τέλεια! Ωστόσο θα πάρει ίσως κάποιο διάστημα, μιας και έχουν πέσει στο "τραπέζι" και άλλες ιδέες που πρέπει να υλοποιηθούν.
Αντιληπτό από το μάτι και συνάμα κουραστικό είναι να έχεις κάτω από 75Hz refresh rate. Χρόνια τώρα είμαι στα 85Hz, με άπειρες ώρες μπροστά στην οθόνη (προγραμματιστής) χωρίς να υπάρχει θέμα κούρασης. Παρόλα αυτά, έβαλα τώρα 100Hz να δω αν υπάρχει περίπτωση να νιώσω κάποια διαφορά.

Για το θέμα με τις γιορτές, μπορείτε να ζητήσετε να χρησιμοποιήσετε σαν βάση δεδομένων αυτήν που χρησιμοποιεί το πολύ καλό προγραμματάκι που χρησιμοποιώ Εορτολόγιο "Σήμερα" μπορείτε να το ζητήσετε από τους δημιουργούς του.:)

Να πω επίσης, ότι θα πρότεινα στο σημείο που λέει "Καλώσορίσατε fandago" το fandago να ήταν link για το προφίλ μου (αντίστοιχα σε κάθε χρήστη).

Και κάτι που έχω παρατηρήσει από το προηγούμενο e-steki αλλά δεν το είχα πει είναι ότι όταν γράφω ένα κείμενο και την τελευταία λέξη που έγραψα την κάνω link αν συνεχίσω να γράφω στην ίδια σειρά (είτε πατώντας space ή άλλο γράμμα), τότε το link συνεχίζεται και δεν πρέπει. Για να το αποφεύγω αυτό κάνω τις περιττές κινήσεις να αλλάξω γραμμή με enter και να επιστρέψω πίσω με backspace.

Μια άλλη παρατήρηση που έχω να κάνω είναι αφορά το κουμπί για την αφαίρεση μορφοποίησης. Λειτουργεί μεν αν την μορφοποίηση την έχω κάνει εγώ στο κείμενο μου (ή σε κάποιο quote από άλλο χρήστη), αλλά δεν λειτουργεί αν έχω πάρει copy paste από κάποιο site. Κάτι τέτοιο έχει ως αποτέλεσμα να χρειάζεται να ξαναγράφω αυτό που θέλω να κάνω copy paste. Αυτό φυσικά ίσχυε και στην προηγούμενη μορφή του e-steki αλλά δεν είχα αξιωθεί να το πω.
Για παράδειγμα, δεν μπορώ να κάνω με τίποτα το
Καλωσορίσατε fandago


να γίνει φυσιολογικό, αν δεν κάτσω εγώ να πειράξω μεγέθη και γραμματοσειρά.

edit πάνω στο edit. Πρόσεξα μόλις έκανα την απάντηση ότι πλέον γίνεται από μόνο του αναπροσαρμογή στο φυσικό μέγεθος. Αυτό δεν γινόταν παλιά θυμάμαι, οπου μπορούσες να κρατήσεις ουσιαστικά την μορφοποίηση του άλλου site σε copy paste. Ή δεν θυμάμαι καλά;

edit πανω στο edit του edit. Για να μην παρεξηγηθώ, ορίστε και μια εικόνα για το πως φαίνεται κάτι μετά από copy paste:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ναι ναι, είναι πολύ καλό προγραμματάκι! Και μ' αρέσει και ο σχεδιασμός του πολύ, αλλά δεν ξέρω αν αυτό σας απασχολεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
edit πανω στο edit του edit. Για να μην παρεξηγηθώ, ορίστε και μια εικόνα για το πως φαίνεται κάτι μετά από copy paste:

για όλα θα σου απαντήσει η Λία :P
εγώ θέλω να ρωτήσω το εξής ώστε να το προσέξει επιπλέον η Λία
Παρατήρησα στη φωτογραφία που έβαλες ότι στο πλαίσιο της απάντησης σου, πάνω αριστερά, δείχνει μια γωνίτσα πράσινη, πράγμα που απ όσο ξέρω δε θα έπρεπε (Εγώ ας πούμε δεν βλέπω το κόψιμο της γωνίτσας τη σχεδιαστική)
Βλέπεις κι αλλού τέτοιες γωνίτσες? Την βλέπεις πάντα όταν σου ανοίγει το κουτί της απάντησης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
:)
Φταίει το πλαισίωμα που έκανα εγώ στην εικόνα. Είναι όπως θα έπρεπε να είναι δηλαδή έτσι:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:)
Φταίει το πλαισίωμα που έκανα εγώ στην εικόνα. Είναι όπως θα έπρεπε να είναι δηλαδή έτσι:

αχ οκ! ευτυχώς δλδ! :D

μα που πήγε και μένα το μάτι μου ε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoDeViL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MoDeViL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
νομίζω ότι εννοεί αυτό που έχω με βέλος στο Gif.! :worry:
Ναι XRZ,αυτό ακριβώς εννοώ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • hm.png
    hm.png
    204.5 KB · Εμφανίσεις: 135

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
fandago, έχεις δίκιο για αυτό στο "καλοσωρίσατε fandago" και θα γίνει μόλις βρω λίγο χρόνο (τώρα για 5-10 λεπτά έκατσα).
Για τον editor, είναι εξαιρετικά δύσκολο να φτιαχτούν τέτοια μικροbugs, μιας και δεν οφείλονται σε μένα, δεν έγραψα εγώ τον editor, o ίδιος είναι που είχαμε και πριν. Πάντως αυτό με το link το κάνει και στο Word ακόμα έχω την εντύπωση. Επίσης, μπορείς να κρατήσεις τη μορφοποίηση αυτού που έχεις στο clipboard αλλά εντός των πλαισίων του bbcode που επιτρέπεται στο site.

Modevil απλά το θεωρώ άσχημο να είναι ένα πλαίσιο με στρογγυλεμένες γωνίες που να έχει μέσα άλλα πλαίσια με στρογγυλεμένες γωνίες. Too much.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoDeViL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MoDeViL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Modevil απλά το θεωρώ άσχημο να είναι ένα πλαίσιο με στρογγυλεμένες γωνίες που να έχει μέσα άλλα πλαίσια με στρογγυλεμένες γωνίες. Too much.
Οκ!Είναι η αισθητική του καθενός.Thanks που ασχολήθηκες πάντως:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Βρίσκεστε εδώ: e-steki » Forum Οι αναφορές σας » e-steki The Site » Σχολιασμός » Οι αναφορές σας


ερωτησούλα: Σε αυτήν την κατηγορία δεν θα έπρεπε να είναι "κρυμμένα" τα στατιστικά ? Απλά, περιηγούμενη είδα πχ ότι έχει (΄τωρα) 1 θέμα από ποιον χρήστη και με ποιον διαχειριστη [προφανώς τώρα που είναι λίγα ακόμα, το εξής ένα :P] μίλησε.

Απλά επειδή είπατε ότι το συγκεκριμένο κομμάτι θα είναι "κρυμμένο¨ δλδ εγώ πχ θα μπορώ να βλέπω μόνο τις αναφορές μου κτλ, δεν θα έπρεπε κατ'αναλογία να μην "δίνεται¨" αυτός που δημιουργησε/δημιουργεί αναφορές?


[ντάξυ ψύλλοι στ'αχυρα και λεπτομέριες είναι αυτά απλά μιας και το πρόσεξα είπα να το πω :)]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σχετικά με τις CRT. Όποιος αμφιβάλλει για τα 100hz ας πάει σε κανένα καλό Internet Cafe που έχει καλές CRT και θα δει την διαφορά.

Προσωπικά μόλις είδα την διαφορά θυμάμαι έφυγα από το net cafe και έψαχνα να βρω οθόνη με 100hz :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top