Τι επάγγελμα θέλατε να ακολουθήσετε όταν ήσαστε μικροί;

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Το πρώτο επάγγελμα που θυμάμαι ότι ήθελα να κάνω, ήταν αυτό του αστυνομικού. Το δεύτερο αυτό του οδηγού φορτηγού - Είχα μανία μικρός με τα φορτηγά. :D Εσείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ μικρός(ακόμα πιο μικρός...:P)ήθελα να γίνω αστυνομικός,αλλά τώρα λέω για αστρονόμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Well, πόσο μικρή? Στα 5 μου ας πουμε ήθελα να γίνω χρυσοχόος! Μετά χορευτρια μετά αθλήτρια, μετά δασκάλα, στη συνέχεια και για αρκετά χρόνια απλα...πλούσια χαραμοφάισα :P, στις αρχές του λυκείου μαθηματικός και τελικά κατέληξα ηλεκτρολόγος μηχανικός... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μικρή μικρή,ήθελα να γίνω τραγουδίστρια,μετά ηθοποιός,και πάει λέγοντας :D :P .Άλλαξα γνώμη τόσες φορές,ακόμα και αστροναύτης ήθελα να γίνω (τώρα αστροναύτης θέλει να γίνει η 5χρονη αδελφή μου :D :D :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
όταν ήμουνα νινί ήθελα να γίνω χειρούργος (τώρα από μακριά κι αγαπημένοι :D). όταν μεγάλωσα λίγο αποφάσισα να γίνω ερασιτέχνης άνθρωπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
όταν ήμουν μικρή ήθελα να γίνω μεγάλη, και τώρα που έγινα, το μετάνιωσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Στο Δημοτικό, θυμάμαι, ήθελα να γίνω Χημικός ή κάτι τέτοιο...[:mpliaks:]!
Γυμνάσιο-Λύκειο, αεροσυνοδός (μέχρι και βιβλίο πήρα για το πώς θα γίνω...:whistle: )
Τελικά, δεν έγινα τίποτα απ'όλα όσα ονειρευόμουν! Κατέληξα να κάνω μια άσχετη δουλειά, σε ένα άσχετο γραφείο, με έναν άσχετο υπολογιστή μπροστά μου 8 ολόκληρες ώρες!:mad: :mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
όταν ήμουν μικρή ήθελα να γίνω μεγάλη, και τώρα που έγινα, το μετάνιωσα.

:/: και εγώ!

Στο δημοτικό ήθελα να γίνω αρχαιολόγος. Προς το Γυμνάσιο και το Λύκειο ήθελα να γίνω προγραμματιστής ή ηλεκτρολόγος μηχανολόγος ηλεκτρονικών υπολογιστών. Στο Λύκειο όμως τα βρήκα σκούρα με τα μαθηματικά και αποφάσισα να γίνω είτε ψυχολόγος είτε δάσκαλος για παιδιά με ειδικές ανάγκες. Τελικά έφτασα σήμερα να σπουδάζω ψυχολογία και μου αρέσει!!!(αν και θα ήθελα περισσότερο κομπιούτερ στη δουλειά μου! - PC Freak speaking! - ):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αυτό που πάντα ήθελα ήταν να ασχοληθώ με την μουσική, από το πιάνο στα ντραμς και από τα ντραμς στην κιθάρα.....τελικά έμαθα βιολι:confused: .....!
Ασχολούμαι ερασιτεχνικά με το βιολί, δουλέύω σε μια εταιρία, ενώ παράλληλα διδάσκω και σε κάποιο ιδιωτικό ΙΕΚ "μουσική τεχνολογία"....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάλι μικρή ήθελα να γίνω κτηνίατρος, μετά αρχιτέκτων, μετά προγραμματίστρια, μετά διαιτολόγος, μετά μαθηματικός, μετά "κάτι που να έχει κύρος" και πήγα ΗΜΜΥ και τώρα θέλω να γίνω γραφίστρια. Ας ελπίσω οτι επιτέλους (:rolleyes: ) βρήκα το λιμάνι μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
η ελπίδα (λεπίδα ίσως;...)πεθαίνει πάντα τελευταία. το θέμα πάντως είναι οτι πεθαίνει κάποτε κι αυτή. άντε ψόφα να ησυχάσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχικα ηθελα να γινω υδραυλικος.Μετα ηθελα να μπω σε στρατιωτικη σχολη η αστυνομικη.Τωρα τα τελευταια 2 χρονια αφου εκατσα και σκεφτηκα τα αρηντικα και τα θετικα του στρατου-αστυνομια καταλαβα οτι δεν συμφερει και θελω να γινω μηχανολογος-ηλεκτρολογος με ειδικοτητα στους καυστηρες(και με τα υδραυλικα θα σχολουμαι.Αρα κατεληξα εν μερει στον πρωτο επαγγελμα που ηθελα να ακολουθησω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μικρή μικρή ήθελα να γίνω ηθοποιός- τραγουδίστρια (2 σε 1) γι'αυτό ήμουν πάντα πρωταγωνίστρια σε σχολικές παραστάσεις και γιορτές...Αφού είχα το ταλέντο βρε παιδί :P Μετά με μάγεψε η ψυχολογία αλλά λόγω μη σίγουρης επαγγελματικής αποκατάστασης και επειδή λάτρευα τα παιδιά έγινα δασκάλα για άτομα με ειδικές ανάγκης που ευτυχώς το πρόγραμμα σπουδών σε πρήζει με ψυχολογία :clapup: Ένα διάστημα ήθελα να γίνω οικονομολόγος λόγω του daddy αλλά τελικά κατεληξα να έχω άντρα οικονομολόγο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer:
Εγώ μικρός(ακόμα πιο μικρός...:P)ήθελα να γίνω αστυνομικός,αλλά τώρα λέω για αστρονόμος.

Ναι..για την ακριβεια θες να γινεις φυσικος η μαθηματικος ή και τα δυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αστροφυσικός;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lexx

Νεοφερμένος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Αν ήξερα τι θέλω να γίνω τότε θα ήμουν αυτό σίγουρα. Προς το παρόν απολαμβάνω την άγνοια μου αλλάζοντας συνέχεια επαγγέλματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Όταν ήμουν ακόμα πιο μικρός ήθελα να γίνω χειρουργός αλλά τώρα πια έχω αλλάξει γνώμη και θέλω να γίνω μηχανικός αεροσκαφών.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εγώ,αν εξαιρέσουμε την ηλικία των 2 χρονών που ήθελα να γίνω ή Βουγιουκλάκη ή βασίλισσα Ελισσάβετ :whistle:( :redface: :redface:) (ναι,ναι,δεν αστειευόμουν,το'χα ψάξει κιόλας το θέμα και το'χα συγκεκριμενοποιήσει..!:P),μετά από κανα-δυο χρόνια,είπα ν'αλλάξω επαγγελματικό προσανατολισμό και ήθελα να γίνω ή αστρονάυτης στη ΝΑΣΑ ή αρχαιολόγος..(πάντα είχα 2 πράγματα στο μυαλό μου,έτσι για να υπάρχει κι η καβάντζα σε ώρα ανάγκης..:P:baby:)..τουλάχιστον,τα 2 τελευταία,ακόμα και τώρα τα έχω ως ευσεβείς πόθους,αλλά ας όψεται η μ@..κί@ που με βάραγε στις πανελλήνιες..άντε,μην αρχίσω τώρα....:mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πολυ μικρος ηθελα να γινω αστροναυτης (και τωρα θα ηθελα αλλα και να ειχα την ευκαιρια δεν θα το επειχιρουσα γιατι εχει πολυ κοπο και επιπελων δεν θα αντεχα τοσο καιρο μακρια απο την γη) και πιλοτοςσε πολιτικο αεροσκαφος. Εδω και 4-5 χρονια θελω να γινω πιλοτος στην ΠΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ ήθελα πολύ να γίνω γιατρός.... :( Αλλά δε μου βγήκε :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top