24 ώρες πριν το τέλος του κόσμου!

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Αν και το έχεις ξεφτιλήσει το topic εγω πραγματικά κατουρίθηκα στα γέλια με τις απαντήσεις σου. Μπράβο ρε YoMaNaTiOn

Ε μα είναι και το topic λίγο άκυρο έτσι κιαλλιώς. Τελείως υποθετικό :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Καλά κάνεις φίλε μου το χιουμορ είναι που μας λείπει στην τελική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epidromi

Νεοφερμένος

Ο epidromi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Δυστυχώς, δεν είναι υποθετικό.

Δεν ξέρεις τι είδα το πρωί στο τηλεσκόπιο :'( :'( :whistle:

:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι θα εκανα; Απλο, θα επισκεπτομουν τους αγαπημενους μου, χωρις να τους πω τπτ και θα περναγα μια μερα μαζι τους που ελπιζω να ητανε η πιο καλυ μερα της ζωης μου, αλλωστε δεν υπιρχε περιπτοση να την γλυτοσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Καλά κάνεις φίλε μου το χιουμορ είναι που μας λείπει στην τελική

;)

Αρχική Δημοσίευση από epidromi :
Δυστυχώς, δεν είναι υποθετικό.

Δεν ξέρεις τι είδα το πρωί στο τηλεσκόπιο :'( :'( :whistle:

:bleh:

Μπουχουχουχουχουχ :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epidromi

Νεοφερμένος

Ο epidromi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Φεύγω σε λίγο με πύραυλο να τον διαλύσω :jumpy: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Όποιον κι αν προσπαθούσα να ειδοποιήσω δεν θα με έπαιρνε στα σοβαρά γιατί ποια είμαι άλλωστε;Οπότε θα πήγαινα στην πρώην πεθερά μου να της πως έξω απο τα δόντια την γνώμη μου γι αυτήν,μετά θα τηλεφωνούσα στους γονείς μου αλλά και στους φίλους με τους οποίους έχω χαθεί να τους πω πόσο τους αγαπώ κι ότι συχνά-πυκνά τους σκέφτομαι.Θα έκανα με το αμάξι μου την ανάβαση Ριτσώνας χωρίς να με νοιάζει αν το σπάσω και τέλος θα καλούσα τους κολλητούς μου σπίτι και θα τρώγαμε ό,τι παχυντικό στερούμαι τόσο καιρό σε απίστευτες ποσότητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τίποτα δε θα έκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από epidromi :
Φεύγω σε λίγο με πύραυλο να τον διαλύσω  :jumpy:  :rofl:
:rofl: :rofl:
σιγα βρε Wills...πολυ Die hard!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Θα ζητούσα συγνώμη απ'όλους όσους θεωρώ ότι τους την οφείλω και θα έλεγα σ'αγαπώ σε όσους αγάπησα/αγαπώ και για λόγους εγωισμού δεν έχω παραδεχτεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kynofilos

Δραστήριο μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Φαντάζομαι, κρίνοντας από το παρόν, ότι θα πήγαινα με τους "συντρόφους μου" κύνας σε ένα ψηλό βουνό με την "αμαξάρα" μας που έχουμε μετατρέψει σε κινητή φωλιά.
Εκεί θα κάναμε ότι μας κατέβαινε περιμένοντας να θαυμάσουμε το μοναδικό θέαμα του πλανήτη μας να αντιμάχεται τον μετεωρίτη με την ατμόσφαιρά του και την καταστροφή των πρώτων επιφανειακών στοιχείων του μετεωρίτη σε εντυπωσιακές εικόνες στον ουρανό!
Το τι θα ακολουθούσε ελπίζω να το ζούσα σύντομα γιατί η ανθρώπινη αντοχή είναι πολύ μικρή.:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Δυσκολη ερωτηση... Μαλλον θα εψαχνα για κανα καταφυγιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Θα γεμιζα το αμαξι με τα cd μου, θα πηγενα σε μια παραλια (μαζι με τον πατερα μου παντα) θα τα εβαζα να παιζουν, θα εκανα κανενα μπανιο, θα σκευτομουνα καπια πραγματα, θα εκανα καπιες συζιτισεις με τον πατερα μου ισως να ειχα και το pc μαζι να σερφαρω λιγο και καπια στιγμη ο ηλιος θα εδυε για παντα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Θα ανέβαινα πάνω στην ταράτσα και θα έπεφτα από το μπαλκόνι.Τουλάχιστον θα έπαιρνα και μια εμπειρία πώς είναι να πέφτεις από ψηλά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από vasjason:
Θα ανέβαινα πάνω στην ταράτσα και θα έπεφτα από το μπαλκόνι.Τουλάχιστον θα έπαιρνα και μια εμπειρία πώς είναι να πέφτεις από ψηλά!!

Και γιατί δεν κάνεις bungee? Το ίδιο είναι άλλα απο πιό μεγάλο ύψος!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Και γιατί δεν κάνεις bungee? Το ίδιο είναι άλλα απο πιό μεγάλο ύψος!:)

οι συνθήκες είναι διαφορετικές...στην πρωτη περίπτωση ο κόσμος καταστρέφεται οπότε σκέφτεσαι so what, στη δεύτερη περίπτωση ο κόσμος δεν καταστρεφέται, οπότε σκέφτεσαι oh shit :P:P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
οι συνθήκες είναι διαφορετικές...στην πρωτη περίπτωση ο κόσμος καταστρέφεται οπότε σκέφτεσαι so what, στη δεύτερη περίπτωση ο κόσμος δεν καταστρεφέται, οπότε σκέφτεσαι oh shit :P:P :D
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: έλλιωσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarK_HumOuR

Νεοφερμένος

Ο DarK_HumOuR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Ένας μετεωρήτης θα χτυπήσει την Γη σε 24 ώρες η καταστροφή που θα προκαλέσει είναι ολοκληρωτική και είσαι ο μόνος που το ξέρεις τι κάνεις?

παω και καθαριζω μερικους με την μια..

θελω να εχω την χαρα να το κανω πρωτος, πριν με προλαβει ο μετεωρητης...

:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Δεν θα πήγαινα στην δουλειά, θα έκανα τρελο σεξ με τον καλό μου, θα έβλεπα τους γονείς μου θα τους έλεγα πόσο τους ευγνωμονώ που με έκαναν αυτό που είμαι και πόσο τους λατρεύω, θα κανόνιζα να βγω με φίλους λέγοντας τους πως γιορτάζω κάτι πολύ σημαντικό και πως θα τους ήθελα δίπλα μου,θα φορούσα ότι πιο σέξυ δεν τόλμησα να βάλω στην ζωή μου....θα έπινα...θα ξόδευα σε ώρες όλες τις οικονομίες που μαζεύω εδώ και χρόνια....τέλος θα πήγαινα εξαντλημένη στο σπίτι και θα έπαιρνα μια γερή δόση από υπνωτικά και μετά ....πουφ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Δεν θα πήγαινα στην δουλειά, θα έκανα τρελο σεξ με τον καλό μου, θα έβλεπα τους γονείς μου θα τους έλεγα πόσο τους ευγνωμονώ που με έκαναν αυτό που είμαι και πόσο τους λατρεύω, θα κανόνιζα να βγω με φίλους λέγοντας τους πως γιορτάζω κάτι πολύ σημαντικό και πως θα τους ήθελα δίπλα μου,θα φορούσα ότι πιο σέξυ δεν τόλμησα να βάλω στην ζωή μου....θα έπινα...θα ξόδευα σε ώρες όλες τις οικονομίες που μαζεύω εδώ και χρόνια....τέλος θα πήγαινα εξαντλημένη στο σπίτι και θα έπαιρνα μια γερή δόση από υπνωτικά και μετά ....πουφ!....
...εμφανίζεται το τζίνι, του ζητάω να μη τελιώσουν ποτέ αυτές οι 24 ώρες, και τη γλυτώνω παρά τρίχα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top