Παλέρμο #37 - The Game (extreme e-steki editon)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ο Μερκ τώρα ή κάνει αυτό που έκανα κι εγώ στο πρώτο παλέρμο που ήμουν δολοφόνος,ρωτούσα συνεχως για να φανω αθωος, ή ρωτάει επειδη πραγματικα δεν ξερει. Εμένα πάντως ύποπτος δε μου φαίνεται προς το παρον.

Παιδιά,πραγματικά δεν ξέρω,και είμαι/ήμουν λιγάκι στα χαμένα.
Ψήφισα νωρίς σήμερα,γιατί ήμουν αρκετά χάλια το πρωί,και δεν ήξερα πως και άν θα ήμουν καλά μέχρι τις 8 το βράδυ.
Βέβαια μπορεί και να μπλοφάρω,αλλά το αφήνω στην δικιά σας κρίση.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Βέβαια μπορεί και να μπλοφάρω,αλλά το αφήνω στην δικιά σας κρίση.;)
μερκ χαρηκα που σε γνωρισα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Παρασκευή 13/04
  1. amalia6 -> Πουλάκι
  2. blue_butterfly -> cr7
  3. cr7
  4. Drama Prinzessin
  5. Elena Kr
  6. jj! -> ~~~Melania~~~
  7. katerina16 -> amalia6
  8. MAYROULIS -> Mercury
  9. ~~~Melania~~~ -> jj!
  10. Mercury -> Πατρεύς
  11. Πατρεύς
  12. Πουλάκι
  13. silent song
  14. Sofia Loony -> Τάσος97
  15. Τάσος97
  16. tsarachaf - MAYROULIS
Ψηφίζουμε με μεγάλα και έντονα γράμματα.

Ψήφοι
1 amalia6
1 cr7
1 jj!
1 MAYROULIS
1 ~~~Melania~~~
1 Mercury
1 Πατρεύς
1 Πουλάκι
1 Τάσος97

Απουσίες (max 2 συνεχόμενες ή 3 σύνολο)
Καμία, όλοι είστε πολύ καλά παιδάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ψηφίζω Sofia Loony, γιατί από το πρώτο της ποστ ψηφίζει χωρίς να έχει μιλήσει πιο πριν.
Και ψηφίζει τον Τάσο, επειδή ήταν δολοφόνος σε προηγούμενο παλέρμο, που δεν στέκει.

Τεσπα, τωρα μπαίνουμε σε λεπτομέρειες, γιατί δεν βλέπουμε προφανή ύποπτα στοιχεία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Συγγνωμη που αργησα.. Χιλια συγγνωμη...

Λοιπον μετά από αρκετή σκέψη κατέληξα να ψηφίσω την ~~Μελανια~~.
Ο λόγος αυτα που παίχτηκαν στην 3η σελιδα αν θυμαμαι καλα ότι εγω θελω να κρυφτω πίσω από τσακωμους και η ιδια παραμενει ουδετερη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Παρασκευή 13/04
  1. amalia6 -> Πουλάκι
  2. blue_butterfly -> cr7
  3. cr7
  4. Drama Prinzessin -> Sofia Loony
  5. Elena Kr
  6. jj! -> ~~~Melania~~~
  7. katerina16 -> amalia6
  8. MAYROULIS -> Mercury
  9. ~~~Melania~~~ -> jj!
  10. Mercury -> Πατρεύς
  11. Πατρεύς
  12. Πουλάκι
  13. silent song
  14. Sofia Loony -> Τάσος97
  15. Τάσος97 -> ~~~Melania~~~
  16. tsarachaf - MAYROULIS
Ψηφίζουμε με μεγάλα και έντονα γράμματα.

Ψήφοι
2 ~~~Melania~~~
1 amalia6
1 cr7
1 jj!
1 MAYROULIS
1 Mercury
1 Πατρεύς
1 Πουλάκι
1 Sofia Loony
1 Τάσος97

Απουσίες (max 2 συνεχόμενες ή 3 σύνολο)
Καμία, όλοι είστε πολύ καλά παιδάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έχετε περιθώριο από τις 20:05 ως τις 20:10 να αλλάξετε την ψήφο σας χωρίς αιτιολόγηση. Δικαίωμα ψήφου εδώ έχουν μόνο όσοι έχουν ήδη ψηφίσει. :)

Ήσαστε όλοι πολύ αποφασισμένοι βλέπω, επομένως η ~~~Melania~~~ μας λέει τα τελευταία της λογάκια και παίρνει εισιτήριο για τη χώρα των φαντασμάτων. :D Το παιχνίδι θα διακοπεί φυσικά για τι Σ/Κ. Θα συνεχίσουμε από τη Δευτέρα. Καλό Πάσχα σε όσους φύγουν, όσοι μείνετε να χαζολογάτε θα με έχετε παρέα, οπότε δε σας εύχομαι από τώρα.

Για όσους δρουν τη νύχτα να γνωρίζουν πως έχουν περιθώριο αποστολής μηνύματος στη ΣΕ μέχρι τα ξημερώματα της Δευτέρας στις 03:00 π.μ., ωστόσο μπορούν να ξεκινήσουν και σήμερα αν το επιθυμούν. Αυτά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Παιδάκια, να ξέρετε πως η ουσία του παιχνιδιού βρίσκεται ΕΔΩ, στο θέμα του Παλέρμο και όχι σε τυχόν προσωπικές συνομιλίες σε chat και πιμίζ. Προσέξτε πολύ τι λέτε, μην αρχίσουμε πάλι τα ίδια. :)

Παρακαλώ να ακούτε την Κιτ και τον Γιώργη.Γειά σας και από μένα λοιπόν.Είμαι ο νέος κρυφός ρόλος .Με έχει προσλάβει η ΣΕ να παρακολουθώ την ψυχολογική τους ισσοροπία.Παρακαλώ μην μου τους στρεσάρετε :P

Τρολ μοντ οφφ.Καλό παιχνίδι να έχετε όλοι.Αρπάζω ποπ κορν και θα σας παρακολουθώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Παιδια γεια σας...Ειχα δηλωσει κι εγω συμμετοχη και ειλικρινα λυπαμαι που δε μπορω να παιξω...Ειχε και ωραιες συμμετοχες αυτο το Παλερμο.Αν αρχιζε μια εβδομαδα πριν τοτε ναι θα μπορουσα αλλα απο Δευτερα θα ειμαι Αθηνα και θα μου ειναι αρκετα δυσκολο...Συγνωμη και παλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ας ετοιμάσουμε και της Δευτέρας.
Η Έλενα παραμένει μέσα και αν είναι θα βγει την Δευτέρα από απουσίες.

Ψηφοφορία για Δευτέρα 16/04
  1. amalia6
  2. blue_butterfly
  3. cr7
  4. Drama Prinzessin
  5. Elena Kr
  6. jj!
  7. katerina16
  8. MAYROULIS
  9. Mercury
  10. Πατρεύς
  11. Πουλάκι
  12. silent song
  13. Sofia Loony
  14. Τάσος97
  15. tsarachaf
Ψηφίζουμε με μεγάλα και έντονα γράμματα.


Ψήφοι


Απουσίες (max 2 συνεχόμενες ή 3 σύνολο)
1 cr7 (13/04)
1 Elena Kr (13/04)
1 Πατρεύς (13/04)

Αποχωρήσεις

  1. ~~~Melania~~~ (Ψηφοφορία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Fixed :P
Ψηφοφορία για Δευτέρα 16/04
  1. amalia6
  2. blue_butterfly
  3. cr7
  4. Drama Prinzessin
  5. Elena Kr
  6. jj!
  7. katerina16
  8. MAYROULIS
  9. Mercury
  10. Πατρεύς
  11. Πουλάκι
  12. silent song
  13. Sofia Loony
  14. Τάσος97
  15. tsarachaf
Ψήφοι


Απουσίες (max 2 συνεχόμενες ή 3 σύνολο)
cr7: #1
ElenaKr: #1
Πατρεύς: #1
Πουλάκι: #1
silent song: #1

Η χώρα των Φαντασμάτων
~~~Melania~~~ - Ψηφοφορία 13/04

Αποχωρήσεις

Λοιπές ενέργειες παικτών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
καλημέρα! οι δολοφόνοι μάλλον σχεδιάζουν, γιατί πολλή ησυχία βλέπω...:shifty: εντάξει, η απλώς κοιμούνται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά^^ Όντως πολλή ησυχία αλλά μπορεί να έχουν πάει και διακοπές.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
μαλιστα. Πρωτη φορα παίζω παλέρμο με τοση ησυχια. Wow!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
γιατί δε μιλάτε; σχεδιάζετε; :shifty: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πωωωω... Έχουν πέσει πολλές ντροπές, βέβαια παίζει και κάποιοι να λείπουν, γιατί ξεκινήσαμε και μεγάλη Παρασκευή...


Η Μελανία πιστεύω έφυγε τζάμπα και έγινε ακριβώς αυτό που φοβόταν ο Τάσος, αλλά όπως και να χει κάπως έτσι πάει στους πρώτους γύρους και το συγκεκριμένο παιχνίδι, έχει και πολλές ιδιαιτερότητες...

Για την Έλενα που αποχωρεί. Αφού δηλώνει ότι αποχωρεί οικειοθελώς από τώρα γιατί να περιμένουμε να φύγει από απουσίες;

Υγ. Υποθέστε ότι από το βράδυ μέχρι και την ολοκλήρωση του επόμενου γύρου είμαι πιωμένος κι ότι οι εμφανίσεις μου θα γίνονται μόνο σε στιγμές διαύγειας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Για την Έλενα που αποχωρεί. Αφού δηλώνει ότι αποχωρεί οικειοθελώς από τώρα γιατί να περιμένουμε να φύγει από απουσίες;
Πάγια τακτική που την εφαρμόζουμε σε όλα τα Παλέρμο: αν θες να φύγεις απλά μείνε από απουσίες, εμείς δεν αφαιρούμε κανέναν.

Το πώς θα το χειριστείτε εσείς (αν θα ψηφίσετε ένα παίχτη που έχει δηλώσει ότι φεύγει) και το κατά πόσον θα στοχοποιήσετε τυχόν άτομα που ψηφίζουν ένα παίχτη που ούτως ή άλλως θα βγει, είναι δικό σας θέμα - και δίνει και θέαμα σε μας. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μπορώ να πω τώρα τα τελευταία λόγια??? :D
Πώς σου ήρθε ότι είμαι "αγαθός";:hmm:

Δεν σου απάντησα χτες γιατί είχα πάει εκκλησία....:redface::redface: Είχα πει στην Ριρίκα ότι θα ψηφίσω και θα βγω...;) Συγγνώμη!!

Δεν ξέρω μου είχες μπει στο μάτι από την αρχή...

Τέλος πάντων! Δεν λέω το ρόλο που είχα ε? Αλλά μπορώ να πω ότι βγήκα στο πρώτο μου παιχνίδι τζάμπα :P :( Χαχαχα δεν πειράζει θα σας παρακολουθώ [και jj! : εσένα θα σε έχω μονίμως στο μάτι...;))

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
δεν βγήκες τελείως από το παιχνίδι. κάποιος μπορεί να σε ξαναφέρει πίσω αν έχει την κάρτα νεκροφάνεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Είναι τέρμα ήσυχο το Παλέρμο. Μήπως βαριέστε; :hmm: Έπρεπε να γίνει ένα βρε παιδιά να εκτίσουν την ποινή τους τα δυο παιδιά που ήταν αποκλεισμένα. :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top