Τι τρώτε για πρωινό;

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
μπανάνα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γαλατάκι :baby: και 2 τοστάκια.

Σύμφωνα με έρευνες ένα καλό πρωινό σοε βοηθάει να αποδώσεις 10% καλύτερα σε σχέση με ένα ελλιπές πρωινό. Θα ψάξω και θα την ποστάρω κάποια στιγμή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
γαλα με σοκολατενια δημητριακα μιααααμμμ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
1 τυρόπιτα και αυτή σπάνια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Πω πω το πρωι ξυπναω πεινασμενη, μπορω να φαω κανονικο φαγητο!!!

Ααααχ ωραιο πραγμα τα ξενοδοχεια με μπουφε πρωινου...

Αλλαζω κατα καιρους το πρωινο μου γιατι βαριεμαι. Αυτον τον καιρο τρωω διπλο τοστ (τρια ψωμακια-δυο οροφοι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
το πρωι με το που θα σηκωθώ δεν μπορώ να φάω τίποτα. Μόνον έναν καφέ πίνω.
Μετά απο 3-4 ώρες τρώω ένα τοστάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καφέ που μου φτιάχνει ο μικρός μου, δεν έχω την πολυτέλια για πρωινό πλήρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εξαρτάται που θα βρίσκομαι το πρωί.
Αν είμαι στο σπίτι μου, ένα φυσικό χυμό και δυό φετούλες με ζαμπόν και τυρί τις θέλω οπωσδήποτε.
Και φυσικά καφέ, ότι, να' ναι......:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
συνηθως kelloggs με γαλα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Γαλατάκι και μπισκοτάκια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Η σειρά έχει ως εξής: μισό λίτρο γάλα με kellogs corn flakes και all bran, μετά ένα κρουασάν με πραλίνα και μετά διπλό ελληνικό γλυκό...
Κάθε μέρα, πολλά χρόνια τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Η σειρά έχει ως εξής: μισό λίτρο γάλα με kellogs corn flakes και all bran, μετά ένα κρουασάν με πραλίνα και μετά διπλό ελληνικό γλυκό...
Κάθε μέρα, πολλά χρόνια τώρα!

Ουάου!!!
Ζηλεύω!!!
(...βασικά το ότι τα τρως όλα αυτά χρόνια τώρα και κιλά δε παίρνεις...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όχι, εδώ και πολλά χρόνια είμαι μια χαρά στα κιλά μου...
Το πολύ 78 να έχω φτάσει.
Αλλά είμαι γεμάτος μέχρι αργά το μεσημέρι.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, βασικό αυτό...!

Εγώ που τρώω ένα γιαούρτι το πρωί στις 8 και ένα φρούτο ή bar δημητριακών στις 9.30, στις 12 πεινάω σα λύκος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τι να σου κάνει ένα γιαούρτι;
Το πρωινό είναι πολύ σημαντικό για όλη την ημέρα και δε θέλει περικοπές και τσιγκουνιές.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, μωρέ... κανονικά, αν έχω χρόνο και διάθεση, τρώω γιαούρτι με δημητριακά και σταφίδες... αλλά κάπου με έχει βολέψει να τα μοιράζω έτσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Επειδή δε μπορώ να τρώω κάθε μέρα τα ίδια, πότε τρώω γάλα με δημητριακά, πότε χυμό και 2 παξιμαδάκια με γραβιέρα, πότε 2 παξιμαδάκια με ταχίνι, πότε λίγο κέικ, πότε φρούτα... Γενικά προσπαθώ να τρώω πρωινό αν και κάποιες φορές το ... αμελώ, δυστυχώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Aν ειναι περιοδος που ξυπναω αργα....τρωω μεσημεριανο κατευθειαν.

Αν ξυπναω νωρις, απο δημητριακα με γαλα, ομελετα με χυμο, οτι εχει μεινει απο χτες (πιτσα σουβλακια, αλλο φαγητο), παγωτο. Ολα καλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Ουάου!!!
Ζηλεύω!!!
(...βασικά το ότι τα τρως όλα αυτά χρόνια τώρα και κιλά δε παίρνεις...)

αυτο θα λεγα κι εγω γιδακι μου..οτι δεν παιρνει κιλα με τετοιο πρωινο...;)
στο μυαλο μου εισαι...:P
εγω αν τα τρωγα ολα αυτα θα γινομου να μη πω....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top