Χρόνια Πολλά σε όλους!

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Έχει τρομάξει το μάτι σου απο τα σχόλια κάποιων κακοπροαίρετων περίπου πριν ένα μήνα και τρέχεις να απολογηθείς....δεν βρίσκω το λόγο,προσωπικά την επιτυχία ή εν πάσι περιπτώση το αρκετά παρείστικο κλίμα που επικρατεί στο σαιτ την χρεώνω αποκλειστικά στους admin κι όχι σε οποιδήποτε τυποποιημένο πρόγραμμα(δεν ξέρω ποιος είναι ο όρος)για κατασκευή φόρουμ.Και για να επαναλάβω την φοβερή ατάκα"τα άτομα κάνουν το φόρουμ κι όχι τα κουμπάκια".Οπότε ως άσχετη
που είμαι άσε με please να θαυμάζω ότι θέλω
Αχ να σαι καλά, μας έφτιαξες τη διάθεση!!!!!! :D :D :D
Αν και αν δεν είχαμε τόσο καλά μέλη δεν θα υπήρχε τέτοιο κλίμα άρα δεν οφείλεται μόνο στους admins. :)
Η αλήθεια είναι ότι όντως επειδή υπάρχουν και κακοπροαίρετα άτομα καλό είναι να λέγονται κάτι τετοια γιατί δεν ξέρεις ποτέ τι θα μας καταλογίσουν στο μέλλον. Scripta manent άλλωστε ;)
Φυσικά και μπορείς να θαυμάζεις ό,τι θέλεις! Απλά θα ήταν άδικο για του δημιουργούς του να νομίζεις οτι το κάναμε εμείς!
Πάντως χαίρομαι που υπάρχουν τόσο καλόψυχα άτομα στο φόρουμ!
Και πάλι, να σαι καλά! :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Πάντως χαίρομαι που υπάρχουν τόσο καλόψυχα άτομα στο φόρουμ!

H αλήθεια είναι πως είμαι ένας άγγελος....χι,χι,χι
αστειεύομαι.
Για να μην θεωρεί ότι γλείφω τους admin θέλω να ξεκαθαρίσω πως είναι γεγονός όταν κάποια άσχετη με η/υ σαν κι εμένα βλέπει δυο νέα παιδιά κι ερασιτέχνες να διμιουργούν ολόκληρο σαιτ με φόρουμ,τσατ κι όλα τα παρελκόμενα τη στιγμή που εγώ θεωρώ κατόρθωμα το ότι στέλνω mails δεν μπορώ παρά να θαυμάσω τη δουλειά τους ακόμη κι αν δεν μπορώ να ξεχωρίσω τι βρήκαν έτοιμο ή τι πρόσθεσαν μόνοι τους,εγώ το αποτέλεσμα κρίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ε είναι θέμα γούστων αυτό. Είμαι σίγουρη ότι κι εσύ θα έχεις κάτι που σου αρέσει τόσο που έχεις γίνει καλή σε αυτό.
Κι εμάς λοιπόν, το χόμπι μας και η πόρωση μας είναι το ιντερνετ, οι υπολογιστές κλπ. οπότε λογικό είναι να ξέρουμε 2 πράγματα παραπάνω απο κάποιον που δεν τον ενδιαφέρει ιδιαίτερα αυτό. Το αντίθετο θα ήταν παράλογο, ή μάλλον θα σήμαινε ότι είμαστε πιο κουτοί κι απ'τα ραδίκια! :lol:
Πάντως όπως και να χει ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Χρόνια πολλά ka-li να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς να πάθεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Χίλια ευχαριστώ!!!! Έλειπα διακοπές και γύρισα σήμερα.. Και εσείς ό,τι επιθυμείτε και να 'στε πάντα καλά!! :hug: :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Έχει γενέθλια το κόκκαλο; ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΣΕΙΣ ΑΝΤΜΙΝ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Έχει γενέθλια το κόκκαλο; ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΣΕΙΣ ΑΝΤΜΙΝ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! :clapup:
Σε ευχαριστώ!!!!!!! :redface: :D :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Χρόνια πολλά κι από μένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χρόνια πολλά!Ο,τι επιθυμείς....Καλή πρόοδο στο σχολείο...Δεν θα ευχηθώ με ένα καλό κορίτσι...χιχιχιχι...γιατί το έχεις...Α...και να σε χαίρεται 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
@O'Zorgnax & Vkey
Σας ευχαριστώ.........:redface: :D :)

Α...και να σε χαίρεται
:whistle:
ποπο εκει ειναι μονο ειναι το μυαλό των ανθρώπων:( :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
ποπο εκει ειναι μονο ειναι το μυαλό των ανθρώπων:( :P :D

Είδες; Μετά γίνομαι κακός εγω που τα λεω.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά Πάνοοοοοοο!!!!!

:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Ο,τι επιθυμείς!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χρονια πολλα master
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ευχαριστώ Dark_kronos , ALEX_
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
οπς μόλις ειδα οτι ο Exposed_Bone έχει γεννέθλια!!!
Χρόνια πολλά φιλαράκι, να τα χιλιάσεις και ότι επιθυμείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Δεν θα ευχηθώ με ένα καλό κορίτσι...χιχιχιχι...γιατί το έχεις...Α...και να σε χαίρεται 8)

Ευχαριστώ Βίκυ!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
:clapup: Χρόνια πολλά κι από μένα. Να τα εκατοστήσεις!!!! Και ό,τι επιθυμείς!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
@founes και ka-li
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!:bigarmhug:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Κόκαλε μου Χρόνια Πολλά!!!!!! :clapup:
Να ζήσεις...
Να ευτηχίσεις....
Να τα κατοστήσεις....
Να... πάρεις φέτα, ψωμι, και ρέγγα να φάμε με τις φακές γιατι δεν έχει άλλο.

"Να ζήσεις κοκαλέ μας
και χρόνια πολλα
λεκάνη να γίνεις
πλευρά δυνατά
παντού να θυμίζεις
πως είσαι γερός
και γύψο ποτέ
να μην βάλεις για αυτό! "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Κόκαλε μου Χρόνια Πολλά!!!!!! :clapup:
Να ζήσεις...
Να ευτηχίσεις....
Να τα κατοστήσεις....
Να... πάρεις φέτα, ψωμι, και ρέγγα να φάμε με τις φακές γιατι δεν έχει άλλο.

"Να ζήσεις κοκαλέ μας
και χρόνια πολλα
λεκάνη να γίνεις
πλευρά δυνατά
παντού να θυμίζεις
πως είσαι γερός
και γύψο ποτέ
να μην βάλεις για αυτό! "
Ευχαριστώ!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top