Τι έχει πάντα το ψυγείο σας;

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
:worry:γιατι να πετρωσει βρε παιδια;βρεγμενη την βαζετε μεσα;:P
εχω ακουσει οτι καποιοι βαζουν τον καφε μεσα στο ψυγειο, οποτε δεν εκπλησσομαι ιδιαιτερως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Γιατι αμα τη βαλεις βρεγμενη πετρωνει?:hmm:
Τελοσπαντων δεν ξερω, υπεθεσα.:P
Δεν την εχω βαλει ποτε.
Για τον καφε το ξερω κι εγω αυτο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Γιατι αμα τη βαλεις βρεγμενη πετρωνει?:hmm:
Τελοσπαντων δεν ξερω, υπεθεσα.:P
Δεν την εχω βαλει ποτε.
Για τον καφε το ξερω κι εγω αυτο!:P
πιο λογικο μου φαινεται να πετρωσει οταν θα ειναι ζαχαρονερο , σε υγρη κατασταση παρα οταν θα ειναι σε στερεη:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
:pc: :offtopic: :hehe: :lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sukerakos13

Νεοφερμένος

Ο sukerakos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
3bit παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γαλα
Αυγα
Φετα
Γαλοπουλα-Τυρι για τοστ
Ντοματες
Κετσαπ/Μουσταρδα/Μαγιονεζα/Γιαουρτι
Μαρμελαδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaisarionas

Νεοφερμένος

Ο kaisarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
cottage cheese!!!!!!! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Τι έχει πάντα το ψυγείο σας;
Καταψυξη.. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
χυμο
γαλα
υλικα για τοστ
φραουλες(το καλοκαιρι)
διαφορα λαχανικα(πιο πολυ αγγουρια και πιπεριες)
νερο
coca colα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
γάλα δελτα(χαχα δεν κάνω διαφημιση)
νερό
μήλα
αχλάδια
ακτινίδια
μαρμελαδα(φράουλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alllantin

Νεοφερμένος

Ο alllantin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
γάλα όλυμπος (χαχα ελπίζω να μην καταλάβετε ότι κάνω διαφήμιση)
νερό όχι ακόμα γιατί θα πάθω πονόλαιμο
μήλα που υποτίθεται μου αρέσουν μόνο σε χυμό πολλών φρούτων στον αποχυμωτή , αλλά δεν έχω αποχυμωτή
αχλάδια το ίδιο με το παραπάνω , απλά δεν μου αρέσουν ούτε σε χυμό
ακτινίδια το ίδιο με το παραπάνω απλά βρήκα τελικά τον αποχυμωτή μου
μαρμελάδα (μήλων , αχλαδιών και ακτινιδίων) , τελικά μάλλον δεν ήταν αποχυμωτής και είπα να τα αξιοποιήσω αλλιώς

+τα καλλυντικά μου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jesus ate your cake

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Γαλα, το μονο στανταρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Κρασι και γάλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Γάλα, τυρί, ψωμί, κασέρια, γαλοπούλα, φυτικό βούτυρο, μαϊντανό, πράσινες πιπεριές, αυγά(από κότες ελευθέρας βοσκής ενός γνωστού μας, μη τρώμε ό,τι κι ό,τι!), λεμόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.


μην και είσαι βορειοελλαδίτισα?:D


εγώ έχω πάντα γάλα,γιαούρτια,χυμούς,ζαρζαβατικά για σαλάτα και μερικές μπύρες για να υπάρχουν,μιας και όταν τις θες όλα είναι κλειστά,οπότε προνοούμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Δε χρειάζεται να ρωτάς!:-D Αφού αυτή είναι μια απ τις βασικές μας διαφορές με τους νότιους. Κασέρι- κίτρινο τυρί! Εγώ πάντως κασέρι το λέω όπου και να παω! Απ τη Χαλκιδική είμαι για την ακρίβεια...:-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
μη τι να σας εκάμουμε?
με λίγο διάβασμα και πολλές επαναλήψεις θα τα μάθετε να τα λέτε σωστά:whistle:

πάντως πρέπει να είσαι από τους άτυχους του καλοκαιριού,ε?
άκου χαλκιδική....τι μιζέρια είναι αυτή....:P

και για να είμαι και ολίγον από ον ενίοτε έχομε και αυγά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Τι να κάνουμε, Παναγιώτη, το ΚΑΣΈΡΙ (:-P) όπως μπορεί το λέει ο καθένας! Αφού συνεννοούμαστε, τι πρόβλημα υπάρχει? Είδες μιζέρια εδώ στη Χαλκιδική... Ξέχασα να πω ότι στο ψυγείο υπάρχει πάντα και χυμός ντομάτας, κοινώς pumaro.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
τι έχει πάντα το ψυγείο σας


βλάβη. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top