Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής

Διαγωνισμός Καλύτερης Υπογραφής: Αναμνήσεις από τα παιδικά μας χρόνια.
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Σκέφτηκα να σας βάλω πάλι στην πρίζα με ένα νέο παιχνιδο-διαγωνισμό (...με μόνο έπαθλο τη νίκη:P )

Κάθε εβδομάδα (ή θα δούμε πόσο συχνά, ανάλογα με τις συμμετοχές) θα ορίζουμε ένα θέμα στο οποίο όποιος θέλει να συμμετέχει θα πρέπει να βάζει υπογραφή σχετική με το θέμα.
Η καλύτερη υπογραφή θα κερδίζει και φυσικά θα ορίζει το θέμα της επόμενης εβδομάδας.


Για να ξεκινήσουμε το θέμα από σήμερα και μέχρι την άλλη Τετάρτη, θα είναι:

Code:
17-09-07 έως 23-09-07
Αγαπημένο Συγκρότημα ([user=Chimera]Chimera[/user])

06-09-07 έως 12-09-07
Επιστροφή στα σχολεία ([user=Dark_kronos]Dark_kronos[/user], [user=roumana]roumana[/user])

30-08-07 έως 05-09-07:
Εκλογές ([user=faithplus1]faithplus1[/user])

24-08-07 έως 29-08-07:
Εικόνα από τις διακοπές μας ([user=roumana]roumana[/user])

19-07-07 έως 27-07-07:
Ελεύθερο θέμα ([user=Kakerlak]Kakerlak[/user])
 
12-07-07 έως 18-07-07:
Η πιο γλυκιά μου ανάμνηση ([user=zanin]zanin[/user])
 
05-07-07 έως 11-07-07:
Διακοπές ([user=Γίδι]Γίδι[/user])
 
28-06-07 έως 04-07-07:
Το αγαπημένο μου cartoon ([user=Γίδι]Γίδι[/user], [user=NINJAKI]NINJAKI[/user])
 
21-06-07 έως 27-06-07:
Σοκολάτα ([user=Molka]Molka[/user])
 
14-06-07 έως 20-06-07:
Το πιο όμορφο μωρουλάκι του κόσμου ([user=Kakerlak]Kakerlak[/user])
 
07-06-07 έως 13-06-07:
Παρουσιάζω το Nickname μου ([user=Γιάννης]Γιάννης[/user])
 
31-05-07 έως 06-06-07:
Η θάλασσα ([user=Γιάννης]Γιάννης[/user])
 
24-05-07 έως 30-05-07:
Το ωραιότερο χαμόγελο ([user=Γιάννης]Γιάννης[/user]), [user=roumana]roumana[/user]) 
 
17-05-07 έως 23-05-07:
Funny Animals ([user=Kakerlak]Kakerlak[/user], [user=Mario]Mario[/user])
 
10-05-07 έως 16-05-07:
Καλοκαίρι ([user=Mario]Mario[/user])
 
03-05-07 έως 09-05-07:
Έρωτά μου αγιάτρευτε ([user=kajira]kajira[/user])
 
26-04-07 έως 02-05-07:
Η φύση και η μαγεία της ([user=Κακή Επιρροή]Κακή Επιρροή[/user])
 
19-04-07 έως 25-04-07:
Μέσα μεταφοράς ([user=mania]mania[/user])
 
12-04-07 έως 18-04-07:
Ελεύθερο θέμα!! ([user=truffinho]truffinho[/user])
 
05-04-07 έως 11-04-07:
Ελλήνων Πάσχα. ([user=Isiliel]Isiliel[/user])
 
29-03-07 έως 04-04-07:
Παιδική ηλικία ([user=roumana]roumana[/user])
 
22-03-07 έως 28-03-07:
Ελευθερία ([user=Γίδι]Γίδι[/user])
 
04-03-07 έως 15-03-07:
Οι σχέσεις των δύο φύλων ([user=Κακή Επιρροή]Κακή Επιρροή[/user])

16-03-07 έως 21-03-07:
Το e-steki ενάντια στο ρατσισμό ([user=Angie_Ann]Angie_Ann[/user])

22-03-2007 έως 29-03-2007
Η Ελευθερία ([user=Γίδι]Γίδι[/user]) 

30-3-2007 έως 05-04-2007
Παιδική Ηλικία ([user=roumana]roumana[/user], [user=Ειλικρινής]Ειλικρινής[/user])

06-04-2007 έως 12-04-2007
Ελλήνων Πάσχα ([user=Isiliel]Isiliel[/user])

13-04-2007 έως 19-04-2007
Ελεύθερο θέμα ([user=truffinho]truffinho[/user])

20-04-2007 έως 26-04-2007
Μέσα Μεταφοράς (όχι απαραίτητα μαζικής) ([user=mania]mania[/user])

27-04-2007 έως 03-05-2007
Η φύση κι η μαγεία της ([user=Κακή Επιρροή]Κακή Επιρροή[/user])

04-05-2007 έως 10-05-2007
Έρωτά μου αγιάτρευτε ([user=kajira]kajira[/user])

11-05-2007 έως 17-05-2007
Καλοκαίρι ([user=The Djinn]The Djinn[/user])

18-05-2007 έως 24-05-2007
Funny Animals ([user=Kakerlak]Kakerlak[/user], [user=The Djinn]The Djinn[/user])

25-05-2007 έως 31-05-2007
To ωραιότερο χαμόγελο ([user=roumana]roumana[/user], [user=Γιάννης]Γιάννης[/user])

01-06-2007 έως 07-06-2007
Θάλασσα ([user=Γιάννης]Γιάννης[/user])

08-06-2007 έως 11-06-2007
Παρουσιάζω το nickname μου ([user=Γιάννης]Γιάννης[/user])

14-06-2007  έως 20-06-2007
Το πιο όμορφο μωρουλάκι του κόσμου ([user=Kakerlak]Kakerlak[/user])

21-06-2007 έως 28-06-2007
Σοκολάτα ([user=Molka]Molka[/user])

29-06-2007 έως 05-07-2007
Το αγαπημένο μου cartoon ([user=Γίδι]Γίδι[/user], [user=NINJAKI]NINJAKI[/user])

06-07-2007 έως 13-07-2007
Διακοπές ([user=Γίδι]Γίδι[/user])

14-07-2007 έως 19-07-2007
Η πιο γλυκιά μου ανάμνηση ([user=zanin]zanin[/user])

20-07-2007 έως 27-07-2007
Ελεύθερο θέμα ([user=Kakerlak]Kakerlak[/user])

24-08-2007 έως 29-08-2007
Εικόνες από τις διακοπές μας ([user=roumana]roumana[/user])

30-08-2007 έως 05-09-2007
Εκλογές ([user=faithplus1]faithplus1[/user])

06-09-2007 έως 14-09-2007
Επιστροφή στα σχολεία ([user=roumana]roumana[/user], [user=Dark_kronos]Dark_kronos[/user])

15-09-2007 έως 20-09-2007
Το αγαπημένο μας συγκρότημα ([user=Chimera]Chimera[/user])

21-09-2007 έως 27-09-2007
Ταινία τρόμου ([user=Lorien]Lorien[/user])

28-09-2007 έως 06-10-2007
Μυθικά πλάσματα ([user=Kakerlak]Kakerlak[/user])

07-10-2007 έως 25-10-2007
Η πιο αστεία φατσούλα ([user=roumana]roumana[/user], [user=Bill]Bill[/user])

01-11-2007 έως 25-11-2007
Φιλιά ([user=Lorien]Lorien[/user])

26-11-2007 έως 21-12-2007
Ελεύθερο χριστουγεννιάτικο θέμα ([user=Κακή Επιρροή]Κακή Επιρροή[/user])

22-12-2007 έως 01-01-2008
Γιορτινό τραπέζι/εδέσματα ([user=Kakerlak]Kakerlak[/user])

17-01-2008 έως 25-01-2008
Αγαπημένα στιχάκια από τραγούδι ([user=Molka]Molka[/user], [user=shaman]shaman[/user])

07-02-2008 έως 14-02-2008
Άγιος Βαλεντίνος ([user=Angie_Ann]Angie_Ann[/user], [user=The Djinn]The Djinn[/user])

25-02-2008 έως 07-03-2008
Απόκριες / Καρναβάλι ([user=roumana]roumana[/user])

01-05-2008 έως 08-05-2008
Αγαπημένοι στίχοι - Λεζάντα σε φωτογραφία ([user=Idril]Idril[/user])

04-09-2008 έως 11-09-2008
Εικόνες από τις διακοπές μας ([user=Ηρώ]Ηρώ[/user])

12-09-2008 έως 24-09-2008
Φθινόπωρο ([user=Kakerlak]Kakerlak[/user])

25-09-2008 έως 10-10-2008
Γονείς ([user=Idril]Idril[/user])

16-12-2008 έως 02- 01-2009
Χριστούγεννα ([user=Lorien]Lorien[/user])

24-01-2009 έως 5-2-2009
Αγκαλιά ([user=fandago]fandago[/user])

16-2-2009 έως 20-2-2009
Γαλήνη
Συμμετοχές θα γίνονται δεκτές μέχρι την Τετάρτη το βράδυ στις 00:00 και θα πρέπει να δηλωθούν στο παρόν θέμα.
Φυσικά η υπογραφή θα μπορεί να περιλαμβάνει -όπως πάντα- κείμενο και εικόνα και ο μόνος περιορισμός είναι ότι όποιος δηλώσει συμμετοχή (σε ετούτο το thread) θα πρέπει να κρατήσει την ίδια υπογραφή για μια εβδομάδα, μέχρι το τέλος του διαγωνισμού δηλαδή.

Παρακαλούνται όσοι αποφασίζουν να πάρουν μέρος στο διαγωνισμό να μην αναιρούν τη συμμετοχή τους διότι μετά το πέρας δηλώσεων συμμετοχής δεν θα μπορούμε να αφαιρέσουμε κανέναν από το poll διότι αυτό δημιουργεί τεχνικά προβλήματα και αλλοιώνει το αδιάβλητο της ψηφοφορίας.

Προσθήκη: Οι φωτογραφίες στις υπογραφές μας δεν θα πρέπει να είναι περισσότερες από ΜΙΑ! Ας κρατήσουμε τις υπογραφές σε λογικό μέγεθος!

Στο poll που θα προστεθεί με τους συμμετέχοντες, θα μπορεί να ψηφίσει οποιοδήποτε μέλος του e-steki ακόμα κι αν δεν έχει συμμετοχή. ;)

Προσθήκη από Γιώργος: Μέσω της επεξεργασίας υπογραφής μπορείτε να ανεβάσετε τη δική σας εικόνα στον server του e-steki, ο οποίος και θα την σμικρύνει εάν είναι εκτός ορίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εγώ θα παίξω (ελπίζω όχι ενάντια στον εαυτό μου!) :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Όχι και ενάντια στον εαυτό σου! ;)

Θα παίξω και γω με ένα quote από το fight club, μια από τις αγαπημένες μου ταινίες. :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Angie_Ann φέρε αμέσως πίσω το avatar μου!!

Για υπογραφή έβαλα κι εγώ την αγαπημένη μου ατάκα από το fight club. Και επειδή με πρόλαβε η Angie αν κερδίσει η ταινία να ορίσει αυτή και νέο θέμα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
:clapping: :clapping: :clapping:
Αχ, πολύ ωραία!!! Άντε περιμένουμε κι άλλους! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θα εβαζα το

"Monty Brogan: Well, fuck you, too. Fuck me, fuck you, fuck this whole city and everyone in it. Fuck the panhandlers, grubbing for money, and smiling at me behind my back. Fuck the squeegee men dirtying up the clean windshield of my car. Get a fucking job! Fuck the Sikhs and the Pakistanis bombing down the avenues in decrepit cabs, curry steaming out their pores, stinking up my day. Terrorists in fucking training. SLOW THE FUCK DOWN! Fuck the Chelsea boys with their waxed chests and pumped up biceps. Going down on each other in my parks and on my piers, jingling their dicks on my Channel 35. Fuck the Korean grocers with their pyramids of overpriced fruit and their tulips and roses wrapped in plastic. Ten years in the country, still no speaky English? Fuck the Russians in Brighton Beach. Mobster thugs sitting in cafés, sipping tea in little glasses, sugar cubes between their teeth. Wheelin' and dealin' and schemin'. Go back where you fucking came from! Fuck the black-hatted Chassidim, strolling up and down 47th street in their dirty gabardine with their dandruff. Selling South African apartheid diamonds! Fuck the Wall Street brokers. Self-styled masters of the universe. Michael Douglas, Gordon Gekko wannabe mother fuckers, figuring out new ways to rob hard working people blind. Send those Enron assholes to jail for FUCKING LIFE! You think Bush and Cheney didn't know about that shit? Give me a fucking break! Tyco! Worldcom! Fuck the Puerto Ricans. 20 to a car, swelling up the welfare rolls, worst fuckin' parade in the city. And don't even get me started on the Dom-in-i-cans, 'cause they make the Puerto Ricans look good. Fuck the Bensonhurst Italians with their pomaded hair, their nylon warm-up suits, their St. Anthony medallions, swinging their, Jason Giambi, Louisville slugger, baseball bats, trying to audition for the Sopranos. Fuck the Upper East Side wives with their Hermes scarves and their fifty-dollar Balducci artichokes. Overfed faces getting pulled and lifted and stretched, all taut and shiny. You're not fooling anybody, sweetheart! Fuck the uptown brothers. They never pass the ball, they don't want to play defense, they take five steps on every lay-up to the hoop. And then they want to turn around and blame everything on the white man. Slavery ended one hundred and thirty seven years ago. Move the fuck on! Fuck the corrupt cops with their anus violating plungers and their 41 shots, standing behind a blue wall of silence. You betray our trust! Fuck the priests who put their hands down some innocent child's pants. Fuck the church that protects them, delivering us into evil. And while you're at it, fuck JC! He got off easy! A day on the cross, a weekend in hell, and all the hallelujahs of the legioned angels for eternity! Try seven years in fuckin' Otisville, J! Fuck Osama Bin Laden, Al Qaeda, and backward-ass, cave-dwelling, fundamentalist assholes everywhere. On the names of innocent thousands murdered, I pray you spend the rest of eternity with your seventy-two whores roasting in a jet-fuel fire in hell. You towel headed camel jockeys can kiss my royal Irish ass! Fuck Jacob Elinsky, whining malcontent. Fuck Francis Xavier Slaughtery my best friend, judging me while he stares at my girlfriend's ass. Fuck Naturelle Riviera, I gave her my trust and she stabbed me in the back, sold me up the river, fucking bitch. Fuck my father with his endless grief, standing behind that bar sipping on club sodas, selling whisky to firemen, cheering the Bronx bombers. Fuck this whole city and everyone in it. From the row-houses of Astoria to the penthouses on Park Avenue, from the projects in the Bronx to the lofts in Soho. From the tenements in Alphabet City to the brownstones in Park slope to the split-levels in Staten Island. Let an earthquake crumble it, let the fires rage, let it burn to fucking ash and then let the waters rise and submerge this whole rat-infested place.
[pause]
Monty Brogan: No. No, fuck you, Montgomery Brogan. You had it all, and you threw it away, you dumb fuck!",

αλλα ειναι πολυ μεγαλο και θα κανω καμια περικοπη :P bb!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Θελω κι εγω, αλλα θα φτιαξω την υπογραφη αυριο μαλλον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Angie_Ann φέρε αμέσως πίσω το avatar μου!!

Για υπογραφή έβαλα κι εγώ την αγαπημένη μου ατάκα από το fight club. Και επειδή με πρόλαβε η Angie αν κερδίσει η ταινία να ορίσει αυτή και νέο θέμα.:)

χεχε...αμαν! Δεν το είχα δει το avatar σου!

Πάντως και αυτή η ατάκα που έβαλες είναι από τις αγαπημένες μου. ;)

(άμα νικήσει το Fight Club θα κάνουμε παρτάκι :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
…ολοκαίνουρια υπογραφή για το διαγωνισμό…βοαλα[FONT=&quot].:)[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ωραία! :) Αύριο Τετάρτη θα βάλουμε και το Poll.

Ιο-Ιο και Corpse-Bride, αν δεν αλλάξετε υπογραφές, δεν μπορείτε να παίξετε :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πως μπορώ να βάλω δεξιά ή αριστερά την εικόνα από το κείμενο; Μια ώρα παλεύω.. και κάπου είχα βρει ένα θέμα σχέτικο, αλλά δεν το βρίσκω τώρα! :(

Help!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έκανα ό,τι μπορούσα καλύτερο .. και παίζω!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το ριξα σε κατι πιο αναλαφρο τελικα, παραηταν ζορικος ο mr monty! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Και εγω μπλεχτηκα λιγο, και βαρεθηκα να παραασχοληθω.

Αλλα κατι εφτιαξα κι εγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
ΤΕΛΕΙΑ επιλογη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
ΤΕΛΕΙΑ επιλογη!!

Η δικια μου??:D

Μισω τις ερωτησεις που πρεπει να διαλεξεις το αγαπημενο σου κατι, γιατι ποτε δεν ξερω τι να απαντησω, αλλα νομιζω πως αυτη η ταινια ειναι πραγματικα Η αγαπημενη μου...:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ναι! Απιστευτα γλυκια ταινια :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Συγνώμη που πετάγομαι, αλλά ποια ταινία είναι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top