Τι τρώτε για πρωινό;

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Συνήθως τρώω γάλα με δημητριακά ή άλλες φορές και σκέτο γάλα με κακάο!
Κάποιες φορές όμως δεν τρώω και τίποτα :whistle:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Όταν έχω σχολείο σχεδόν πάντα τίποτα
Καμιά φορά όταν ξυπνάω νωρίς και προλαβαίνω τρώω δημητριακά με γάλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
γάλα με δημητριακα ή γάλα και μια φετα ψωμί ολικης με μαρμελάδα και βιταμ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
συνήθως τίποτα,γιατί μου'ρχεται λίγο :sick: να φάω πρωί πρωί..μόνο νεράκι πίνω...
τώρα,αν πρέπει να πάω κάπου και ξέρω ότι θ'αργήσω να επιστρέψω,τρώω με τα χίλια ζόρια,μία φέτα ψωμί με βούτυρο και μαρμελάδα (ενίοτε και μερέντα..! :inlove:),μπας και μου'ρθει καμια ζαλάδα και σωριαστώ πουθενά.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thebest20

Νεοφερμένος

Ο thebest20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πάντα γάλα με δημητριακά Kelloggs και 2 φρυγανιές με βούτυρο και μαρμελάδα ή nutella και πάντα μία σοκολάτα για το δρόμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Πάντα γάλα με δημητριακά Kelloggs και 2 φρυγανιές με βούτυρο και μαρμελάδα ή nutella και πάντα μία σοκολάτα για το δρόμο


Τώρα τελευταία κι εγώ τρώω γάλα με δημητριακά.
Πριν δεν έτρωγα τίποτα, ή μόνο γάλα..
ΠΑΝΤΑ πρέπει να ξεκινάμε τη μέρα μας με ένα καλό πρωινό :D
Για μένα αυτό είναι τα KELLOGGS :clapup:
!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
παντα πινω πρωτα 2 ποτηρια νερο
μετα γαλα 2% με μουσλι ή fitness χωρις φρουτα ή σοκολατα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω αυτοί που τρώτε δημητριακά το πρωί, τί ώρα είναι το πρωί?

Εγώ πεινάω, πολύ μετά. πολύ πριν το μεσημεριανό.
Όταν ξύπναγα στις 11 και 12 φοιτητής ή ΣΚ ναι είναι μια χαρά. Αλλά Αν τα φάω στις 7 που ξυπνάω δεν κρατιέμαι στις 10. ΠΕΙΝΑΩ και θέλω να καταβροχθίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω αυτοί που τρώτε δημητριακά το πρωί, τί ώρα είναι το πρωί?

7 και 20
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
8.30 με 9.30 συνήθως. Άντε 10.30, αυτήν την περίοδο!
Αλλά μεσημεριανό τρώω νωρίς, όχι στις 3... Ε, 12.30-13.00...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Και δεν πεινάτε? Τα δημητριακά φουσκώνουν επειδή είναι ίνες στο στομάχι αλλά είναι ευκολοχώνευτα και το στομάχι από φουσκωμένο και πλασματικά γεμάτο βγαίνει άδεια πολύ γρήγορα.
Εγώ πεινάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω τα τρωω 8.30 με 9 και κατα τις 11.30 πειναωωωωωωω! Αλλα συνηθως τρωω ενα φρουτακι εκεινη την ωρα, και μετα απο καμια ωρα μεσημεριανο! Αλλα αν ξερω οτι δεν θα μπορεσω να φαω μεσημεριανο πριν τις 1.30-2, τρωω κατι για να μην λιμοκτονησω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Συμφωνώ, κι εγώ 8.30-9 τρώω και μεσημεριανό τρώω 12.30-13.30, ανάλογα...! Μικρά κομψά γευματάκια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ πριν τις 8 δεν τρώω ποτέ πρωινό (επομένως ούτε δημητριακά), γύρω στις 9:30-10:30 είναι το στάνταρ. Αλλά και στις 8 να φάω δημητριακά, εντάξει, γύρω στις 12 θα πεινάσω, αλλά με μια μπάρα δημητριακών ή κάτι μικρό ας πούμε κρατιέμαι ως τις 2-3-4 που θα φάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
γάλα και κανά φρούτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εγώ πάλι μασουλάω κάτι μικρά νιντζάκια που στριφογυρνάνε πρωι-πρωι μπροστά μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
εγώ πάλι μασουλάω κάτι μικρά νιντζάκια που στριφογυρνάνε πρωι-πρωι μπροστά μου! :D


:kill::kill::kill::kill:θα το μετανιώσεις ρε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
:teasing::teasing::teasing:

Νια - νια - νιαααα - νιαααααααανια!!!

Σιγά μην κάνεις και καμια τρελλίτσα, μικρό υπτάμενο ninjaki!!!

χιχιχιχιχι γιαμ-γιαμ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
u cant eat me maaaan! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Τώρα τελευταία τρώω ότι βρώ μπροστά μου! Γάλα όπωσδήποτε! Και μαζί καμιά φρυγανίτσα με βουτυρο και μέλι ή μαρμελάδα( αναλόγως τα κέφια), ή ένα μπόλ γίγας με δημητριακά, ή 4-5 φέτες κεϊκ όταν φτιάχνω. Γενικά πάντως ότι πέσει στα χέρια μου από φαγώσημο εκτώς από φαγητό κανονικό του αλλάζω τα φώτα!Και δυστυχώς αυτό δεν ισχύει μονο τις πρωηνές ώρες όλη μέρα τρώω! Αν δεν το ράψω
με βλέπω να γεννάω και να καταντάω μια στρογγυλη μπάλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top