Τι έχετε στο avatar σας;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
που βρήκατε αυτήν την εικόνα?
γιατί τη βάλατε? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Έχω βάλει γυναίκα!:clapup: :P

Πως τη βρήκα: Μια Ινδή φίλη μου (άχουυυυ το ζουζούνιιιιι:redface: ) είναι θαυμάστριά της και με κόλλησε κι εμένα!:redface:
Γιατί την έβαλα (και γιατί βάζω συνήθως γυναίκες): Γιατί είμαι λάτρης του ωραίου. Τελεία και παύλα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Εγώ έχω τους δίδυμους που παίζουν τους Fred και George στις ταινίες Harry Potter (είμαι μεγάλη φαν των βιβλίων). Επίσης η φράση "Never insult Albus Dumbledore in front of me" είναι μία από τις (πολλές) αγαπημένες μου στο 6ο βιβλίο:inlove::'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
εγώ ποστάρω για να δω τι έχω και βλέπουμε!

α... ένα emoticon james bond :D. προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου ότι είμαι αστείος i guess
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Την εικόνα την βρήκα για πρώτη φορά σε αυτές που έχει ως επιλογή το στέκι, αλλά κόλλησα με αυτήν! Και το ηλίθιο είναι οτι δεν ξέρω γιατί...

Από τότε την έχω βάλει σε MSN, Windows, gmail κ γενικά όπου μπορεί να μπει avatar μου. Είναι ένας τύπος από το Muppet show φαντάζομαι.

EDIT: Θα την αλλάξω σύντομα νομίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ειναι η τυπισσα απ'το εξωφυλλο του σιντιου του heeed kandi. Μου αρεσε τρελα, εεεεδω -->https://images-eu.amazon.com/images/P/B000BR6DKI.02.LZZZZZZZ.jpg ειναι και ολοκληρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Είναι η φάτσα του Gaara, ενός χαρακτήρα από το Ναρούτο.Μέσα του ζει το πνεύμα της μητέρας του που είναι ταυτόχρονα και δαίμονας, εξ'ου και το "the beast within".
Χαμός στο ίσωμα δηλαδή...
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Ένα Troll... Καθώς έκανα search στο google-εικόνες, για να βρώ για το άβατάρ μου, αυτή μου άρεσε περισσότερο μεταξύ άλλων. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
katerina όντως φοβερό εξώφυλλο και ακόμα πιο φοβερό το illustration με τη γυναίκα!

Το δικό μου δεν το βρήκα, το σχεδίασα στο Illustrator (με οδηγό μια φωτογραφία μου) και παριστά -προφανώς- εμένα.
Το έβαλα για avatar γιατί μου αρέσει η ιδέα οτι με απεικονίζει μεν, χωρίς να βάλω φωτογραφία (και να "έκτεθώ" περισσότερο) δε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
το δικό μου... είμαι εγώ.

μια φίλη μου ασχολείται με τη φωτογραφία και έκανα το μοντέλο... κι επειδή βγήκαν όλες πολύ ατμοσφαιρικές, τις λάτρεψα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
άντε μπρε γίδι πες μας κι εσύ να κοιμηθούμε ήσυχοι :)

ψ. ωχ με πρόλαβες! ωραία πικ πάντως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nina221

Νεοφερμένος

Η nina221 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Το δικό μου είναι το tattoo μου. Την βρήκα τυχαία στο internet και την χρισημοποιώ παντού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
τα συγχαρίκια πάνε και (κυρίως) στον φωτογράφο ε, όχι μόνο στο... μοντέλο :P

ψ. το σχόλιο κάτω από την πικ πληγώνει πάντως :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εγω εχω την μαπα μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
τα συγχαρίκια πάνε και (κυρίως) στον φωτογράφο ε, όχι μόνο στο... μοντέλο :P

ψ. το σχόλιο κάτω από την πικ πληγώνει πάντως :(

που να δεις μια άλλη, που την έκανα Μαρίνα των Βράχων. Γενικά όλη η φωτογράφιση βγήκε λίγο... θανατερή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αngelina...να πω κι αλλα;;)
Ασε που στην συγκεκριμενη ο ολος χρωματισμος και αυτο το βλεμα με τρελαινει.Και οπως και ο Valder ετσι κι εγω ειμαι λατρης καθε τι ωραιου...Και τι ποιο ωραιο απο ολες εσας.

Να ξερετe οτι η Mισελ το λατρευει το avatar μου....:P
Τι εγινε καλε,το συνηθισες ή ακομα;;;:P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμμ...το βρήκα στο νετ...αλλά αντιπροσωπεύει την ζωή μου ... Μιλάει για τα πράγματα που πραγματικά ζω και με οδηγούν συνεχώς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μόλις τη βρήκα στο γούγλη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top